Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

W którym tygodniu ginekolog może wykryć ciążę?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iloncia23



Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny, mam taki problem podejrzewam ciaze mniej wiecej 4 tydz od ostatniego okresu wczoraj bylam u lekarza na ogolnej kontroli zrobil mi usg dopochwowe i wyszla mu jakas kropka. czy to moze byc ciąza? on tego nie stwierdzil kiedy powiedzialam o podejrzeniach i kazal mi przyjsc w styczniu.. pomozcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Wrz 22, 2013 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedy była ostatnia miesiaczka
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iloncia23



Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

26 sierpnia. nie mam jakos specjalnie objawow ciazy. tyle ze czesciej chodze do wc a to tez jest objaw. niestety wczoraj dostalam okres. ale nie jest powiedziane ze jak sie pojawil to ze nie ma ciazy skoro mu jakas kropka wyszla. chyba ze to cos innego;(

Dodano po 17 minutach:

czy jest sens żebym robiła test? bo okres mam jakiś taki skąpy. kompletnie nie wiem co robić. a współżyłam w dni płodne bez zabezpieczenia bo bardzo pragniemy z narzeczonym maleństwa. A jeszcze ginekolog stwierdził ze mam jakieś polipy czy coś. A dodatkowo w najbliższym czasie pójdę na zabieg usunięcia guzka z piersi. strasznie się boje. A co najlepsze 2 razy mi się śniło ze jestem w ciąży i mówił mi to ginekolog (w snie )a to był sen tuz przed wizyta u ginekologa.. ehh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Wrz 26, 2013 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze za wcześnie na usg i potwierdzenie ciazy. Do lekarza idzie sie w około 6-7 tygodniu ciazy licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki....nie po 4 tyg ! Smile . Dostałaś okres więc podejrzewam ,ze ciazy nie ma. chyba,że sa to plamienia wiec możliwe jest wszystko. Proponuje zrobic test.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ginekolog może wykryć ciążę już od 10 dnia od zapłodnienia. Wiadomo, że im dalej od zapłodnienia tym o wiele łatwiej jest zobaczyć czy kobieta jest w ciązy czy nie, niemniej mozna wykryć ciążę bardzo szybko.

Jeśli chodzi o sam test to jest skuteczny w wielu przypadkach po 7 dniach od zapłodnienia.

Weźcie jednak pod uwagę,ze są to bardzo wczesne badania i nie zawsze są w stanie wykryć czy rzeczywiśćie jest ciąża czy nie.
https://prima-med.info/kiedy-ginekolog-moze-potwierdzic-ciaze/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group