Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nadwaga czy nie?

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paula7



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SAndomierz
PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 10:07 pm    Temat postu: Czy ja jestem tak strasznie gruba jak innni gadają? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MAm 178 wzrostu i waże ok.80kg.

CZy ja mam taka straszną nadwagee?
Wstydze sie ze tyle waze....bo nawet dziewczyna która wyglada sto razy grubiej odemnie wazy mniej........przez to bo jest niska.

LUzdzie z mojego otoczenia są bardzo chamscy...szczegolnie z byłej klasy..........

Ciagle daja do zrozumieniaq ze jestem strasznie gruba;]

JA mam słaba psychike.
załamuje sie z tego powodu......
teraz własnie sie odchudza...
ale szczerze to niewiem dla kogo dlainnych czy dla siebie....
NIewiem czy ja naprawde jestem taka strasznie gruba?

MOJA bacia i dziadek nawet sie przyczepiaja zejestzem gruba....

A ludzie niewiedzą jak to rani;;;;

Temat przenoszę do juz istniejacego o podobnej tematyce
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ech sam nie wiem moze lepiej do problemow psychicznych to wrzucic :/

Pamietaj nie wazne co mowia inni wazne co Ty o tym myslisz..

jesli uznasz ze z Twoja waga cos nie tak - zacznij cos robic, basen, rower itd

a jesli wg Ciebie ok to olej to pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też nie jestem chudziutka. Wink
Ale myślę, że w tym wypadku helloween ma rację, nikt nie ma prawa nam narzucać naszego wyglądu. To od Ciebie zależy, czy ci to przeszkadza, czy nie.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 10:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokladnie ja sie zgadzam z przedmowcami.Co kogo obchodzi jak Ty wygladasz?Jak sie komus nie podoba to niech nie patrzy.Jesli dobrze sie czujesz ze swoja waga to nic z tym nie rob.Ja sama po ciazy strasznie przytylam i czesto slysze rowniez jakies docinki,ale co mnie to?Wazne jest tylko to jak ja sie czuje,a inni?Zanim zaczna wypowiadac jakies zlosliwe uwagi niech spojrza na siebie-przciez sami nie sa idealni...pozdrawiam i nic sie nie martw,nie warto!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Taco



Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 6:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz się odchudzać - to tylko i wyłącznie dla siebie. Nie przejmuj się opiniami innych ludzi, ważne żebyś Ty czuła się dobrze we własnym ciele. Niestety rówieśnicy bywają zawistni, przyczepią się wszystkiego, by poczuć przewagę i wyższość nad Tobą. Ale nie przejmuj sie tym. Nikt nie jest idealny, oni z resztą za parę-parenaście lat też będą narzekać na swój tłuszczyk;)
A co do rodziny - jej się nie wybiera. Sama niestety (mimo, że jestem szczupła) spotykałam się z docinkami ze strony wujka, cioci, kuzynki, nawet ze strony mamy. Czepiali się mojego brzuszka, który naprawdę nie był widoczny (teraz ćwiczę, żeby był mniejszy. Przy nich szło się nabawić kompleksów:/). Chyba pozostaje Ci puścić te komentarze mimo uszu, to najlepsze wyjście.

Jeśli chodzi o Twoją wagę i wzrost - na tej podstawie nie da się stwierdzić jak wyglądasz!! Każdy ma inną budowę ciała, ja na ten przykład wyglądam na mniej niż ważę, jestem dość drobna, tylko "górę" mam "potężniejszą" i to już jest parę kilo do przodu;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

według mnie ważysz adekwatnie do wzrostu, nie przejmuj się, ja mam nadwagę i nic z tym nie mogę zrobić, a jak się komuś nie podobam to niech na mnie nie patrzy i koniec.
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Doma-12



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 1:09 pm    Temat postu: Nadwaga czy nie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, prosze mi poradzic niestety nei jestem dietetykiem wiec sie na tym nie znam ale moze wy bedziecie wiedzieli : Moja corka ma 12 lat ma 165 cm wzrostu i wazy 64 kg. prosze mi powiedziec to nadwaga??? Jesli tak to jaka diete ma stosowac ? Z gory dziekuje (:


----edited by emilka----
temat przeniosłam do odpowiedniego działu i nadałam tytuł bardziej sugerujący treść postu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy nadwaga sama popatrz na corke jak ma pyzata buzie, spory brzuszek to nadwaga

niech unika, fast fudow, slodyczy, pokarmow macznych /bialy chleb,makaron z maki bialej/ i niech nie obzera sie po 17 00 - 18 00
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RennaxD



Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 3:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehm ja waze 65kg i mam 167cm wzrostu mam nadwage czy tez nie ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes popatrz w lustro.. i sama sobie odpowiedz czy jestes zadowolna z tego jak wygladasz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group