Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spozniony okres po tabletce 72 godzinnej

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zetipe



Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 9:50 am    Temat postu: Spozniony okres po tabletce 72 godzinnej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam chciałem sie dowiedziec...bo troche mnie to meczy nie ukrywam a mianowicie:
w zeszłym miesiacu uprawiałem sex z moja dziewczyna pekła nam gumka i niestety sperma została w niej. Na drugi dzien dla bezpieczenstwa poszlismy do ginekologa zeby przepisał nam tabletke przeciwciazową. Po zjedzeniu tej tabletki ona kilka dni pozniej dostała ponownie okres(drugi w tym samym miesiacu) tak chyba powinno byc z tego co wiemy.
Problem polega na tym ze teraz okres spoznia jej sie juz o kilka dni.. czy ktos moze mi to w jakis sposób wytłumaczyc dlaczego tak jest? Boje sie ze to moze byc ciaża chociaz wydaje mi sie ze byc tak nie powinno...
czy jest mozliwe ze ta tabletka nie zadziałała.... zjadla ja ok 12 godzin po stosunku... i dostała okres...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 10:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tabletka "po" stosunku to wielka bomba hormonalna i moze rozregulowac cykl, to krwawienie co bylo po tabletce , podejzewam ze to nie byl okres chociaz po tej tabletce moze wystapic krwawienie a nastepny okres moze sie przyspieszyc lub opoznic... nie ma powodow do zmartwien - tak mysle, czekajcie na okres ale dla pewnosci mozecie zrobic test Smile moim zdaniem szybko wziela ta tabletke wiec o ciaze sie martwic nie musicie po prostu jej sie spoznia okres i juz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zetipe



Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za szybka odpowiedz troche mnie to martwiło a chciał bym ja tez jakos uspokoic zeby sie tym nie przejmowała bo przez to tez pewnie moze jej sie spozniac okres:) Z tego co mowiła to nie ma zadnych obiawów ze miala by być w ciaży a po takim czasie jakies chyba powinny występowac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no po miesiacu juz objawy wystepuja Smile np. nudnosci
mysle ze nie ma powodow do zmartwien, a przez stres okres sie spoznia - tak jak mowiles wiec bez nerwow Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zetipe



Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jeszcze ze tak sie zapytam bo w sumie to okres zazwyczaj dostawała tak 13-17 kazdego miesiaca w tedy tez tak go dostała jednak po tej tabletce dostała go drugi raz ok 24-26 nie pamietam dokładnie.. wiec jezeli to krwawienie po tych hormonach nie było okresem to wychodzi na to ze spoznia sie jej juz dosc sporo... chociaz ona uwaza ze to był 2 okres... ja juz z tego nic nie rozumiem Smile gubie sie w tym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się że to było krwawienie przez bąbe chormonów postinor niewywołuje okresu ale wzieła tabletke w ciągu 12 h więc ciąża jest mało prawdopodobna ja sama kiedyś brałam postinor i to w 36h i do tego miałam dni najbardziej płodne i w ciąży niebyłam a okres dostałam szybciej ale tylko o pare dni więc ona może dostać go później najlepiej zróbcie test i będziecie pewni... przy takiej dawce chormonów napewno jej się cykl rozrególował ja myśle że wszystko w pożądku będzie 3mam kciuki
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
b-girl



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z pola kapusty
PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie b yłąm u ginekologa i mi przepisał.. mam jeszcze z jakieś 5 godz. by ją zażyć... a z tego co widze... to czeka mnie niezła przygoda z nią.. teraz mam "chyba" miesiączkę... ale niewiem czy to krwawienie lub plemienie... czy też poprostu zwykłą miesiączka... i właśnie mam pytanie co będzie sie ze mną działo jak ją zażyje... ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zemną nic się niedziało po zarzyciu tej tabletki... tylko okres dostałam troche szybciej a dzaiałania nieporządane są napisane na ulotce... A wczoraj pisałaś że mineły 71h od stosunku to nierozumiem jakim cudem teraz masz jeszcze 5h
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
b-girl



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z pola kapusty
PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 6:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam tak przestraszona że aż źle policzyłam godziny Smile poszłam do ginekologa... i właśnie zażyłam tabletkę... miałam pare kłopotów... ale już jest wszystko ok Smile nawet sam Pan Ginekolog powiedział, że jest małe prawdopodobieństwo, że mogłam zajść w ciąże Very Happy ale tak dla pewności to jednak kupiłam sobie tą tabletkę... tylko szkoda że jest ona tak droga... zapłaciłam 71 zł 84 gr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

b-girl wyzej napisalas ze chyba dostalas miesiaczke to po co bralas ta tabletke??
ja tez kiedys ja wzilam i okres dostalam regularnie, ale ona rozregulowuje cykl wiec okre smoze ci sie spoznic albo przyspieszyc, roznie bywa - moja kolezanka miala nudnosci po tej tebaltce ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group