Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Śluz podczas ciąży ..?

Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
viroos



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 2:00 am    Temat postu: Ciąża a śluzy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, podziwiam robote Pawla, przegladajac tematy na forum często wybuchalem smiechem czytajac pytania typu: czy jezeli na reczniku zostaly plemniki a ja po kilku godzinach go dotknelam to czy moge zajsc w ciaze? Ale spokojnie rozumiem niepokoj mlodych kobiet. Otoz studiuje na AM, troszke sie orientuje w zagadnieniu. I tak sie sklada ze sam prowadze zycie seksualne z kobieta ktora kocham. Wszystko byloby takie proste, gdyby nie fakt ze wspolzyjemy bez zabezpieczenia. W tym miesiacu doszlo do bardzo "spontanicznego" zblizenia zakonczonego wytryskiem w pochwie, traf chcial ze byly to dni plode. Coz mojej kobiecie okres spoźnia sie tydzień, piersi ma nabrzmiale, uskarza sie na bole brzucha (dosc ostre), szczegolnie dolnej partii. Metodami organoleptycznymi, doszedlem do wniosku ze szyjka macicy jest nieco jakby rozpulchniona (prosze wziac pod uwage fakt ze nie jestem specem w tej dziedzinie dlatego badanie to moglo byc dosc nieobiektywne). Test zrobimy we wtorek po lanym poniedzialku, wiec wynik powienien byc oczywisty (po dwoch tygodniach stezenie gonadotropiny kosmowkowej jest juz duze). Bylbym niemalze pewny ze jest w ciazy gdyby nie fakt iz pojawiaja sie sluzy, geste i nieprzezroczyste, i male kawalki nieprzezroczystych blonek. W dzien w ktory wyznaczylismy na pierwszy dzien krwawienia (wylacznie w ten dzien), doszlo do dziwnych uplawow krwi o bardzo bardzo bardzo malej objetosci. Pytanie brzmi: czy powinny pojawiac sie sluzy o takiej konsystencji po zaplodnieniu, a moze po prostu spoznia sie okres, albo dzieje sie cos zlego? pozdrawiam serdecznie Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 8:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Organizm to nie program komputerowy, tutaj nie dzieje sie wszystko zgodnie co do minuty z zaprogramowaniem.

Owszem taki śluz jest możiwy podczas początkoej fazy cięży. Organizm musi sie na dobre przestawić. Stąd te wszelkie problemy z śluzem oraz plemieniami na początku.

Test a potem ewentualna wizyta u lekarza powinna rozwiać wątpliwości.

Nie ma co sie martwić cięża nie jest zagrożona tym iż organizm nie wpada w pewne stany odrazu, lecz stopniowo.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lex84



Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 9:30 am    Temat postu: Re: Ciąża a śluzy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

viroos napisał:
przegladajac często wybuchalem smiechem czytajac pytania typu: czy jezeli na reczniku zostaly plemniki a ja po kilku godzinach go dotknelam to czy moge zajsc w ciaze? Ale spokojnie rozumiem niepokoj mlodych kobiet. Otoz studiuje na AMl


Jezeli ktos ma obawy po to jest te FORUM a jak jestes taki doswiaczony to sie ciesz inny nie są. A mod by nie miał prawie co robic jak by byli takie osoby jak Ty Smile Wesołych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe sprawa moderowania jest osobną sprawą Wink To żę odpisuje to jedno a że pilnuje porządku to drógie Wink

Co do poziomu wypowiedzi. Czasem ręce opadają i to nie w tedy gdy ktoś kompletnie nie ma podstawowej wiedzy lecz gdy domaga sie załatwienia wszystkiego za niego. On napisał 3 zdania rozkazujace i trzeba wszystko ułożyć po jego myśli. To troche dziwne i irytujące.

Chodz jest światełko wtunelu, nie tylko ja odpisuje na posty, jest coraz więcej ludzi którzy systematycznie czytają i w miare możliwości i wiedzy odpisują, a to jest sens tego miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
viroos18
Gość









PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam ponownie:) moja kobieta jest w ciazy Smile tak tylko chcialem sie pochwalic, pozdrawiam serdecznie PS. wcale nie trzeba sie tak bardzo starac o dziecko:)
Powrót do góry
MIKA18
Gość









PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 6:24 pm    Temat postu: OBJAWY CIAZY Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZESC WAM WSZYSTKIM CHCIALABYM ZAPYTAC CZY MOZNA ZAJSC W CIAZE 3 DNI PRZED OKRESEK LUB 4,5,6 DNI PRZED JESLI KOCHALAM SIE W TE DNI Z MOIM NARZECZONYM A MOJ CYKL WYNOSI 31 DNI BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ\
Powrót do góry
ania-26



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc , otuz nie mozna zajsc w ciaze 3 dni przed okresem bo sa dni nieplodne jak chcesz to moge Ci napisac ile trwaja dni plodne i nieplodne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
renia
Gość









PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 5:07 pm    Temat postu: śluz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie jak sie zachodzi w ciąże to jest śluz czy go niema Question
Powrót do góry
ania-26



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak slyszlam od innych to raczej niema sluzu jak sie zachodzi w ciaze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
renia
Gość









PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 11:35 am    Temat postu: ciaza a śluz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spuznia mi sie okres jusz tydzien czasu i niemam wogue sluzu w czoraj miałam troszeczke i tyle strasznie mnie bolą piersi czy moę dyć w ćiąży Question Shocked
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 1 z 35

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group