Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Swędzenie, pieczenie, dziwne upławy - zbiorczy.

Idź do strony 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolcia1



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 3:13 pm    Temat postu: swędzenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ma taki problem co jakis czas pojawia sie u mnie swedzenie w wejsciu do pochwy wydaje mi si ze to moze byc spowodowane tym iz co jakis czas do higieny intymnej uzywam zwyklego mydla prosze mi pomoc bo nie wiem czy to cos powaznego czy nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moga byc różne przyczyny takiego swedzenia. Spróbuj zawsze używac płynu do higieny intymnej i używaj tylko swojego ręcznika. Jeżeli jeszcze będziesz czuc wsędzenia idź do ginekologa, pewnie zrobi ci badanie cytologiczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolcia1



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 5:25 pm    Temat postu: swedzenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedz jesli chodzi o higiene intymna to uzywam takiego plynu i czasami po nim tez mnie tak swedzi a jesli chodzi o recznik to uzywam tylko swojego dzieki pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziubek21



Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 6:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam pytanie znacie moze jakies dobre masci na krostki na wargach sromowych mam to od jakis 3tyg i teraz zaczynaja strasznie swedziec stosowalam masc clorotimazolum nic nie pomaga ratunku Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pytka



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 3:50 pm    Temat postu: swędzenie i gęsty śluz :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!
3 dni temu współżyłam z chłopakiem (to czas po owulacji;dni niepłodne) i zastosowaliśmy prezerwatywę. Ale na drugi dzień pojawiło sie mocne swędzenie wejścia do pochwy i okolic. Do tego pojawiły sie śluzy, geste i nieprzezroczyste, i male kawalki nieprzezroczystych blonek. Śluz jest biało - żółty i niczym nie pachnie. Przypuszczam że to uczulenie na prezerwatywę, bo była inna niż poprzednie. Poradźcie mi jak mam załagodzić te objawy bo już nie moge wytrzymać z tym swędzeniem Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pytka



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy może mi ktoś pomóc Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pytka



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 10:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 6:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, nie każdy na forum siedzi całymi dniami i nocami - to nie jest czat.

Ktoś będzie w stanie dać Ci mądrą poradę to napewno odpisze - a ja moge powiedzieć tylko tyle byś spróbowała porozmawiać z lekarzem - no właśnie tylko jakim;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 8:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można tą kwestie pruszyć przy normalnej wizycie u ginekologa.

W razie czego on skieruje do dermatologa. A raczej podpowie aby sie udać do niego, bo do dermatologa nie trzeba skierowania od innego lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym radził wymoczyć bobra w czystej wodzie .. moze nawet zastosowac jakies balsamy do higieny intymnej (z metolem dadzą uczucie świeżosci)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 1 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group