Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wędzidełko - kłopoty i lęk...

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamillo
Gość









PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 12:52 am    Temat postu: Wędzidełko - kłopoty i lęk... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
Mam 17 lat i z moją dziewczyną, którą kocham ponad życie postanowilismy powiększyć nasze progi uczuć. Mam ze sobą jeden problem, otóż moje wędzidełko jest przykrótkie - w momencie wzwodu, po ściągnięciu napletka wędzidełko napręza się i nie mogę całkowicie osunąć go co tworzy lekką fałdkę pod żołądziem, gdy próbuję "nierówność" wyregulować ręką wędzidełko pociąga żołądź co wywołuje lekko przykre uczucie ciągnięcia. Wiem, że przy takim problemie może wystapić zerwanie wędzidełka bo dużo o tym czytałem, a jednak boję się rozwiązać tego problemu u lekarza, nie podejmował żadnych porad medycznych - w moim mieście i okolicach brakuje ludzi godnych zaufania, boję się że mogą jedynie pogorszyć mój problem. Jak duże jest prawdopodobieństwo zepsucia takiego zabiegu? Przez to wszystko sam nie wiem czy powinienem ze swoją dziewczyną o tym problemie porozmawiać czy poprostu przesunąć termin naszego "pierwszego razu" i załatwić sprawę u lekarza. Nie chciałbym, żeby się na mnie zawiodła - wiem, że z takiego powodu nigdy by mnie nie zostawiła bo kochamy się bardzo, ale każda porazka w jej obecności sprawia mi wiele wstydu i czuję się z tym źle. Czy mogę podjać ostrozny seks przy takim stanie?

P.S. Czy to normalne, że przy zsuwaniu napletka występuje na ułamek sekundy lekko nieprzyjemne uczucie jak przy pocieraniu żołądziem o np. skórę na ręku itp? Dodam, że po chwili wszystko unormowuje się. Przez te problemy bardzo obawiam się o swoją męskość...
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoć fachową bądź wsparcie psychiczne i słowa otuchy,
Kamil
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 8:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że z nią porzmawiaj. To wcale nie porażka, to przypadłość i to wcale nie rzadka Wink Jest pełno młodych i nie tylko ludzi majacych ten sam problm, zakrótkie wędzidełko badz tez stulejke (za malo napletka który nie schodzi z żołędźia podczas erekcji - jest zaciasny). Podręczniki do biologi i medycyny podają że te przypadłości powinno sie wykrywać u małych dzieci. No racja są one wykrywane i leczone ale to zaledwie 10% wszystkich takich zabiegów.

zabieg jest jak najbardziej bezpieczny, prosty i stosunkowo szybki.

Wszystkie informacje znajdziesz na http://stulejka.com/ - jest tam tez opisana towja przypadłość - zbyt krótkie wędzidełko.

Zabieg w państwych szpitalah jest całkowicie refundowany - trzeba być tylko ubezpieczonym.

Nie musisz go wykonywać w swoim mieście jezeli nie chcesz. Na terenie województwa myśle że nie bedzie żadnego problemu. Nie wiem dlaczego nie chcesz tego w swoim miescie. Jeżeli miał by chodzić o styd że ktoś może zauważyć Cie na urologi w szpitalu a co gorsza podsłuchać co Ci jest, to nie masz sie czym przejmować, to tak samo jak byś powiedział że masz łamany palec bo zawsze go miałes nieco krzywy a teraz chcesz mieć prosty. Ten zabieg jest bardzo popularny.

Co do tego czy da sie to jakoś bez lekarza leczyć. No nie da sie, jeżeli naderwiesz wędzidełko to będziesz musial pujść do lekarza (no chyba że zdrowie Ci nie miłe). Stosunek z zakrótkim wedzidełkiem tak czy siak skończy sie jego zerwaniem, pozatym zmienisz sex z przyjemności w mordęge. Dziewczyna połapie sie że coś nie tak, a jak bedziesz ukrywał co sie dzieje to wrózu to jej kompleksy oraz poprostu kłutnie. Zmusisz ją do domyślania sie czegoś czego nie bedzie, no chyba ze zorietuje sie w czym rzecz, ale ona jest kobieta a nie wróżką pamietaj o tym Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamillo
Gość









PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy moim problemie nie chodzi o kwestie moralne itp. - wolałbym tego nie robić w moim mieście, gdyż jest to chory szpital, który praktycznie powinien zostać zamknięty - szanowni panowie "doktorzy" rozkradli kasę i wprowadzili go w długi a oprocz tego są to alkoholicy, którym nieraz zdazalo się być w stanie wskazującym podczas pracy. Jakie jest prawdopodobieństwo niewypału zabiegu? Na stulejka.com niestety jest mało informacji gdyż w internecie przewertowałem chyba wszystkie możliwe informacje o wędzidełku i tę stronę również znam. Odbyłem poważną rozmowę z moją dziewczyną i chyba to zaakceptowała, szczególnie gdy powiedziałem że niedługo powinienem problem rozwiązać... bo chyba słowa "Nie seks jest w życiu najważniejszy" są słowami akceptacji owego problemu.
Pozdrawiam i dziękuję za wszystko Jakubie,
Kamil
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co Smile

No tak takie słowa to wyraz akceptacji Ciebie a nie ciała Wink

No faktycznie jeżeli takie sytacje mają miejsce w tym szpitalu to lepiej pojechać gdzie indziej. Nie wiem gdzie mieszkasz (np. na śląski gdzie ja mieszkam nie ma problemu bo miasta są blisko a szpitali pełno) po takim zabiegu w tym samym dniu idzie sie do domu, więc myśle że nie bedzie to problem nie do przeskoczenia takowy zabieg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pelen
Gość









PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 1:40 pm    Temat postu: wędzidełko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Właśnie jestem kilka dni po zabiegu bo miałem ten sam problem z wędzidełkiem:) Zabieg wykonałem w prywatnej klinice we Wrocławiu, koszty pokryje NFZ wystarczy że weźmiesz od lekarza pierwszego kontaktu skierowanie na oddział urologiczny do SZPITALA, lekarz wystawia to bez najmniejszego problemu i zgłosisz się do prywatnej renomowanej kliniki, bo uważam że w prywatnych robią najlepiej. We wrocławiu jest klinika, która plasuje się w czołówce a wg większości rankingów jest najlepsza (!) w Polsce więc polecam Smile Znam kilka osób które również w niej wykonywały takie zabiegi i są pod wrażeniem:) Jeżeli jesteś zainteresowany i masz więcej pytań to pisz śmiało na [zakaz linkowania na forum] Chętnie Ci pomogę ponieważ sam byłem w takiej sytuacji jak Ty teraz i też pomógł mi bardzo dobry człowiek Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
wite
Gość









PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 12:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć
też mam 17 lat i też mam ten problem. Z tym że nie przeszkadza mi to za bardzo przy współżyciu, nie odczuwam bólu ani pieczenia. Mojej partnerce oczywiście powiedziałem o sprawie ale... po pół roku bycia razem. Dla każdego faceta przyznać się do jakiegoś schorzenia to cholernie trudna rzecz, wiadomo. I co? Powiedziała że jak najszybciej mam iść do lekarza, i że miesiąc przerwy w seksie jej nie przeszkadza. Tak więc nie masz co martwić się o reakcję kobiety, jeśli kocha cię naprawdę, po tym jak jej powiesz pokocha cię 2x bardziej Smile
Powrót do góry
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm... Po pierwsze zgodzę się z moim poprzednikiem. Sama jestem kobietą i nie uważam się z apotwora bez uczuć... Wink Jeżeli macie jakikolwiek problem ze sobą (zwracam sie do panów) to nie ukrywajcie go przed swoimi dziewczynami. Jeżeli naprawdę kochają, to nie będzie stanowiło to dla nich najmniejszego problemu. Akceptują was przecież takich jakimi jesteśćie! Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
damian
Gość









PostWysłany: Sro Kwi 12, 2006 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemka mam 16 lat i mam prawie ten sam problem. czyli stulejke. Wogóle mi nie chce zejsc skóra(czy jak tam sie to nazywa).Jak mam opadnietego to mi elegancko z pomocą mojej reki z chodzi, ale jak mi juz staje(sorki za wyrazenia ale innego nie umie) to tylko do połowy a potem zaczyna sie ból i nic nie moge zrobic(zdjadz skóry z zołedzia nie moge). Ja bym chciał oczywiescie podac sie operacjii, tylko nie wiem do kogo z tym isc czy wystarczy do rodzinnego lekarza i on mnie tam gzdies przekieruje czy odrazu mam gdzies isc z tym. CZekam na jakąs odpowiedz. pOzdrawiem.
Powrót do góry
Bartek
Gość









PostWysłany: Czw Kwi 13, 2006 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Mój problem z wędzidełkiem polega na jego połączeniu z cewką moczową. Napletek zsuwa się z żołędzia bez problemów w każdym stanie, ale gdy chcę go maksymalnie zsunąć, pociąga żołędzia za sobą. Jak wygląda korekta wędzidełka w takim stanie, czy zabieg wykonuje się na miejscu u urologa, czy też konieczne jest udanie się do szpitala na kilka dni? Za odpowiedź z góry serdecznie dziękuję...
Powrót do góry
ZATROSKANY
Gość









PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 11:25 pm    Temat postu: Wędzidełko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam inny problem... Chodzę z pewną dziewczyną jakiś czas i niedługo zaczniemy życie seksualne. Bałem się bólu podczas stosunku więc pewnego razu pod prysznicem mocno zsuwając napletek zerwalem je. Chwilkę pokrwawilo i przestalo. Z tego co czytałem to może byc niebezpieczne i jakies powikłania, albo niedogodności podczas stosunku czy jakos tak... Mieszkam w małej mieścinie i za dużo zachodu by było jechać a zabieg do wrocławia. Powinienem się udać do lekarza??
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group