Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przedwczesny wytrysk/za szybki orgazm

Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolcia1



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 6:10 pm    Temat postu: Przedwczesny wytrysk/za szybki orgazm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Elo!!!
mam taki problem , gdy kocham sie ze swoim chlopakiem nasz sex trwa czasami 5 minut, od jakiegos czasu kochamy sie bez prezerwatywy, nasz sex polega na tym ze ja jestem na nim pare razy dobrze sie porusze i on dochodzi w takiej pozycji mam tylko orgazm łechtaczkowy i to nie zawsze bo czasami on mnie wyprzedza i juz nie chce sie pozniej ze mna kochac,jestesmy ze soba 1,5 roku a ja jeszcze nie mialam orgazmu pochwowego, nie wiem co mam robic, pomozcie mi!!!

---- edit by Paweł:
Prosze pisać wyrazy gdzie nie ma wielu tych samych liter Wink oraz max 3 znaki interpunkcyjne kolo siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 6:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmienić pozycje Wink to chyba najprostrze to c można spróbować, prezerwatywa z środkiem opuźniającym orgazm, mniejsze jego podniecenie.

Problem jest do rozwiązania, nalezy rozmawiać oraz próbować nowych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łycha



Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiedzialem ze zamkniesz tamten temat Smile No to dobrze napisze to tutaj.Jestem 16 letnim chlopakiem ktory czasem sie masturbuje.Podczas tej masturbacji szybko dochodze do orgazmu.Czy cos ze mna nie tak?Czy podczas stosunku rowniez tak szybko "dojde" ??Prosze Cie odpisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy co znaczy "szybko", jesteś młody, a doświadczenie seksualne cie czeka. Nie dzieje sie nic niepokojącego, orgazm to w brew pozorą naprawde skomplikowany mechanizm 9właswie chemiczny bo wpływ na to ma psychika i fizyczność). Od tego jak sie czujesz, co Cie podnieca, jaka jest pora dnia (chodzi o poziom hormonów - faceci z rana mają go więcej i szybciej sie podniecają, a często też ich penis jest powiększony przez jakiś czas rano gdy wstaną) - uwaga do dziewczyn nie szpecie im sprośnych tekstów gdy ten sie śpiesz z rana Wink okropna katorga Razz dla faceta Razz pośpiech i podniecenie Razz

myśle że gdy znajdziesz dziewczyne z którą będziesz sie świetnie rozumiał, to zaczniecie sie poznawać lepiej, najpierw o sobie, gdy dojdziecie do wniosku że chcecie być z toba, zaczniecie poznawać swoje cialo. To przyjdzie naturalnie, nie trzeba tego przyspieszać, to naturalna rzecz że to przyjdzie a całe piekno polega na tym iż to przychodzi powoli. Zobaczycie jak reagujecie na siebie, na dotyk, na nagość.

A to jak szybko dojdziecie zależy od doświadczenia - jest wiele sztuczek w tym Wink

Nie musisz sie niczym martwić to co napisałeś nie jest niczym niepokojącym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wow
Gość









PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli szybkie dochodzenie mężczyzny do orgazmu może byc problemem, to czy drugi, skrajny przypadek, czyli długie czas osiągania zokończenia tez może byc niepokojący?? Jeśli chodzi o mnie to mój stosunek trwa średnio godzinę nim cos nabroje, osobiście nie odczuwam z tego powodu jakiegoś dyskomfortu, a mojej dzieczynie nawet to bardzo odpowiada.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to pytanie toretycznei czy też szukanie problemu na siłe.

Owszem czasem zdarza sie że w niektórych pozycjach "skończenie" bywa trudne. Chodz należy to rozpatrywać w incydentach.

Długość (czasowa) stosunku zależy od doświadczenia oraz sytacji w której sie on odbywa.
Jeżeli oboje nie macie z tym problemów to nie nalezy szukać jakiś problemów. Godzina to naprawde nic złego.

Zarówno 15 min jak i 1,5 godziny może być dobre. Nie chodzi tutaj o czas lecz o efekt. Naprawde, to nie takie tam slogan, lecz prawda. W seksie chodzi o sprawienie sobie przyjemności, przyjemności która kazdy z nas chce dawać oraz otrzymywać. Własciwie dawanie i branie jej jest całością.

Czas w tej kwesti nie powinien być wogóle brany pod uwage. No chyba że ciekawostke po, napewno nie przed ani w trakcie. Jest to zbedne oraz szkodliwe psychicznie.

Czas w życiu codziennym jest istotny, w sypialni NIE. Należy zamknąć mu drzwi przed nosem i nie wpuszczać do sypialni Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sob Wrz 16, 2006 12:12 pm    Temat postu: Za wczesny wytrysk... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Elo wszystkim.Jestem ze swoim chłopakiem już dłuższy czas,no i juz kilka razy podchodziliśmy do współżycia,ale On zanim włoży(każdy wie co i gdzie)ma już wytrysk.Czy to jest normalne? Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Wrz 16, 2006 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Medycyna od dawna szuka przyczyn powstawania i utrzymywania się przedwczesnego wytrysku.
Najczęściej występującą przyczyną są reakcje:
-wynikające z młodego wieku czyli niedoświadczenia
-następstwa masturbacji
-wynikające z przebytych chorób
-chęcią szybkiego zaspokojenia siebie (seks w aucie, obawa przed wejściem obcej osoby do pokoju)
-rzadkich stosunków płciowych
-częstej i szybkiej zmiany partnerów
-brak zaufania między partnerskiego
-obawy o utrzymanie erekcji podczas stosunku
-świadomość niemożności zaspokojenia partnerki, która w sposób decydujący utrwala problem.
-prowadzenie niezdrowego trybu życia (papierosy, alkohol narkotyki)
-życia w ciągłym stresie



Zakładam, że twój chcłopak poprostu zabardzo sie przejmuje tym że może cie nie zaspokoić, myśle że musisz wspierać swojego partnera i dac mu do zrozumienia że może na ciebie liczyc, ufać ci i że seks nie jest najważniejszy. Jak oswoi się z myślami dot. zbliżenia napewno będzie mu łatwiej.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Wrz 16, 2006 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy Dzięki za szybką odpowiedz.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Wrz 16, 2006 6:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---- eidt by Paweł:
Temat przeniesiony do odpowiedniego działu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group