Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerwone plamki na penisie

Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misiaczek



Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 11:18 am    Temat postu: Drobniutka wysypka na penisie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam mały problem. Uprawiam sex z jedną dziewczyną, oboje zaczynalismy razem, a więc nie mieliśmy styczności z innymi.

Jakoś od przedwczorajszego wieczoru pojawiła mi się drobniusieńka czerwona wysyka na całym żołądziu i na napletku na przestrzeni jakichś 3 cm od żołądzia. Odatkowo, penis jakieś 2 cm za żołądziem jest jakby lekko spuchnięty. Czasem mnie to swędzi, ale nie boli przy dotykaniu.

Przyznam że przed tym zjawiskiem, kilka dni i nocy było naprawdę aktywnych.

Czy to może być zwykłe obtarcie? Lekkie "zużycie materiału"?? Czy jest szansa że samo zniknie, czy trzeba z tym iść do lekarza??

bardzo bym prosił o poradę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej skonsultować to z lekarze.
Nie bagatelizuj tego typu spraw, lepiej aby okazała sie że to błachostka niż po pewnym czasie miał by dojść jakieś komplikacje ze względu na grak leczenia.

Jeżeli żadne choroby weneryczne nie wchodzą w gre, może być to uczulenie na latex, jeżeli używaliście prezerwatyw.

Nie chciał bym wprowadzać zementu w twojej głowie, podając książkowe definicje, poprostu nie jestem lekarzem no i przedewszystkim nie widze tego, jedyne co mam to twój opis który można by przypasować do jakiegoś opisu w podręcznikach.

Szczerze to odradzam tego typu kombinowanie, wprowadza zament w głowie, pozatym czytając te wszystkie opisy często zaczyna sie zastanawiać czy przypadkiem ja też tego nie mam i wychodiz potem że można by mieć i nawet z 6 różnych dolegliwości na raz.
No tak to już jest że jak sie czyta takie rzeczy to zawsze pozostaje te małe porównanie do samego siebie.

Dlatego myśle że najleprzym rozwiązaniem będzie kontakt z lekrzem.

Możesz iść do pierwszego kontaktu bądz odrazu do dermatologa/wenerologa. Do dermatologa czy też wenerologa (często te specializacje są łączne chodz nie koniecznie), nie trzeba skierowania. Wystarczy iść i sie zapisać na wizyte z książeczka zdrowia (na śląsku kartą czipową).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znam przypadek gdzie również po "pierwszym razie" obu partnerów u mężczyzny wystąpiły czerwone krostki na penisie. Już minęło parę lat i nic się nie stało. Ale napewno nie zaszkodzi iść do lekarza.


A tak na marginesie ... Jak to mój ojciec stwierdził - zwracając uwagę na "książkowe" objawy chorób można dojść do wniosku że jest się chorym na wszystko co wymienione ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mariusz877



Dołączył: 15 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 7:59 pm    Temat postu: Czerwone plamki na penisie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam prosze o niezwloczna pomoc... mam 19latek 2dni temu pojawily mi sie male czerwone plamki na penisie wielkosci malutkich krostek... nie mam pojecia co to moze byc... Widze ze Pawel sie zna tutaj na forum moze bedzie w stanie mi pomoc a jak nie on to moze ktos inny podaje zdjecie tych krostek ... moze jest troche ono nie wyrazne ale to dlatego ze robilem je telefonem...
Prosze o niezwloczna podpowiedz co to moze byc ... nie da sie ukryc jebalem laske moze ladna ale ... wie co to bylo do jakiego lekarza mam leciec ! ? gdzie w lodzi znajde wenerologa i ile kosztuje wizyta (czy moze za bardzo sie martwie ? )

---- edit by Paweł:
myśłe ze zdięcie jest zbędne, darujmy sobie aż tak szczegółowe opisy Wink
No i ten wulgaryzm, no też zbyteczny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zaznaczyłeś jeszcze czy kochałeś sie z dziewczyna czy też nie, to by rozwiało możliwośc zarażenia sie jakąś chorobą.

Nie chodzi mi tutaj o paniczne sprawdzanie partnerki, sytuacja jest dośc niezręczna, ale należało by to sobie wyjaśnić. Bez jakiś emocji, lecz szczerze.

Do wenerologa można sie udać bez skierowania od lekarza rodzinnego/pierwszego kontaktu. Zazwyczaj takie poradnie łączą się z dermatologicznymi.

Myśłe że lekarz rozwieje wszystkie twoje wątpliwości.
Dobrze rozwikłąc takie zagadki, nieleczone infekcje i choroby weneryczne u mężczyzn prowadzą do niełodności.
To sprawa którą należu uczulać i załątwiać za w czasu. Rozumie żę wiąrze sie z tym pewien wstyd i zakłopotanie, lecz należało by sie przełamać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mariusz877



Dołączył: 15 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 3:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mmm bardzi sie ciesze za szybka odp Very Happy no ok tzn wiessz ginekolog wiem gdzie jest ale to chyba do spraw damskich a wenerolog nie znam Sad gdzie szukac ? u dermatologów ? w poniedzialek tam smigne bo tak tego nie moge zostawic i czy moze nie wiesz ile PLN mam zabrac ze soba na wizyte ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 10:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie oriętuje sie ile kosztują prywatne wizyty. To zależy od gabinetu i miasta.

Radził bym jednka poszukać jakieś prywatnej rzychodni lecz która ma podpisany kontrakt z NFZ, w tedy nie płacisz za wizyte, bo są one refundowane, a przychodnia zatrudnia fachowców i obsługa jest miła, muszą dbać o renome, prywatne z kontraktami nie mają rejonów, gdy ich usługi są słabe to mimo kontraktu nikt do nich nie przyjdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mariusz877



Dołączył: 15 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzis z rana troche zmalaly... mam nadzieje ze do jutra TO zniknie bo widze poprawe Wink ale i tak sie rozejrze dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciekawski83



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odświerze temat... opis przypadłości bardzo podobny,(malutkie mniejsze niz glowka od szpilki czerowne plamki z gory na żałędziu) ale od 9 mieśięcy nie współzyłem sexualnie, od 2 miesięcy mam nową dziewsczyne ale jeszcze nie kochaliśmy się, jedynie tzw. peting. Wiem , że ona też nie uprawiała sexu ponad rok i jestem tego pewien. Czy taka wysypka (zaczerwienienie) może być spowodowania uczuleniem na jakis proszek lub kometyk ??? nigdzie indziej nie zauwazyłem u siebie takich plamek,nie piecze,nie swędzi, nie luszczy,nie wypukłe poprostu plamiki. Dodam tylko ,że tak ona dotykała mego penisa i wogole ale mimo wszytko do penetracji nie doszło, wykluczam jakąś wenere... doradzcie coś bo niewiem co a do wenerologa wstydze sie isc bo unas to jest OSOBNO nie z dermatologiem i w kolejce tam NIE bede stać Confused Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majax



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 7:54 pm    Temat postu: ten sam problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moj mąż ma ten problem, wlasciwie od 4 lat. Pojawia sie i znika, plamki sa czerwone i nie bolą ani nie swedzą. Ja tez mam czesto w tym samym czasie dolegliwosci intymne,ale mowilam o tym lekarzowi, stosowalam jakies masci , nawet bralismy z mezem leki i szczerze mowiac nie za bardzo to pomaga... dolegliwosci sie pojawiaja w okresach stresowych, czesto zaraz po seksie... nie trafilam na lekarza ktoryby mi pomogl i tak z tym zyjemy ale mamy dosc, dlatego moja wizyta a tym portalu. Jesli ktos zna jakiegos powazego lekarza w woj.pomorskim, ktory potrafi to wyleczyc,albo chociaz zdiagnozowac ! to prosze o info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group