Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zdenerwowany
Gość









PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 8:23 am    Temat postu: Żywot plemnika - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!! mam pytanieponiewaz od wczoraj jeste z lekka zdenerwowany po pewenj syuacji.. po poludnii po miziniu z moja dziewczyna scieralem z brzucha sperme i mam wrazenie ze troche moglo sie jej dostac na rece... po jakichs 3 godzinach znow sie zabawialismy i ta reka dotykala jej drog rodnych... mam pytanie odnosnie tego jaka jest szansa ze plemniki prezyly na moich dloniach poniewaz w miedzyczasei nie mylem rak.. ale robilem inne rzeczy miedzy innymi bylem na dworze a padal snieg wiele razy mialem rece w kieszeni lub tarlem o jakis material... bardzo prosze o odpowied!!!


Przenoszę do odpowiedniego działu. wszystkie pytania dotyczące plemników i ich żywotności proszę zadawać tu. / nowicjuszka
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 8:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pierwsze co przychodzi mi na myślt to podstawowy brak higieny! to naprawde przerażające, jak można dotykać sie nie umjąc rąk przed tem, nawet jak było sie w domu.

Plemniki żyją 72 godziny. Pruszać mogą sie tylko i wyłącznie w połączeniu ze ślizem z pochwy. Nawet gdy masz wytrysk to one sie nie poruszają, są tylko wystrzelone i zbite w jedną wielką chmare. 72 godziny przeżyć mogą tylko gdy są w cieplutkiej pochwie bądz macicy i poruszają sie Wink Plemnik nie ma ani ma chamulca, to jak rakieta która leci w kosmos, przestaje lecieć jak skończy sie paliwo. Tak samo jest tutaj, pelmnik ma swoje zapsay energi które w połączeniu ze śluzem daje przemiane energetyczną i zaczyna on sie poruszać. Przeżyć tak długo mogą tylko plemniki z których powstaną kobiety, dlatego że one są grubsze i są wolniejsze, za to bardziej wytrzymałe. Jak długo plemnik może przeżyć poza drogami rodnymi kobiety, to zalezy na co został wystawiony, jakie drobno ustroje i bakterie były w jego otoczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ergonomi
Gość









PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 4:05 pm    Temat postu: Plemnik - sprytny czy nie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanko, pozornie moze sie ono wydawac głupie, ale bardzo prosze na jego rzetelną odpowiedz w jak najszybszym czasie jest to tylko mozliwe.....
Mianowicie chodzi mi o to czy, aby kobieta zaszła w ciaze sperma musi sie dostac wgłąb pochwy (bo jak wiadomo z wydzielana tam substancja plemniki moga sie tylko przemieszczac-poruszac), czy tez moze wystarczy, aby sperma dostala sie na zewnetrzne wargi sromowe kobiety.......to zagadnienie jest dla mnie bardzo wazne i prosze o odpisanie.......bo jestem:arrow: Shocked
Bardzo jestem wdzieczny z góry za odpowiedź.......... Smile
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dojdzie do kontaktu z wydzieliną z pochwy to mogą sie już poruszać więc mogą sie prześlizgnąć nawet z warg.

Prosze o nadawanie sensownych tytułów tematów a nie ".............." coś takiego to strasznie nie czytelne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ergonomi
Gość









PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 11:49 pm    Temat postu: Dziękuwa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za odpowiedz , ale szczerze mówiac nie to chciałem usłyszec.....i niestety znałem odp........dzikie wielkie jescze raz:)
Powrót do góry
mika
Gość









PostWysłany: Sob Sty 14, 2006 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tylko napisze ze prawdopodobienstwo jest, ale dosc teoretyczne. . Plemniki potrafia poruszac sie tylo w plynie...musialyby natrafic na niesamowity zbieg okolicznosci
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Sty 14, 2006 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie w wilgici ale w wydzielinie z pochwy. W wodzi juz sie nie poruszają tylko dryują jak kazda substancja w wodzie Wink

Poruszają sie tylko w wydzielinie z pochwy dlatego że tylko w niej zachdzi reakcja chemiczna w wyniku której zostaje wydzielona energi potrzbna do poruszania sie plemika.

to jak rakieta w kosmos, raz odpalona zatrzyma sie po skończeniu paliwa Wink Chodz jeżeli toretycznie weźmiemy plremnika i wrzucimy go do wydzieliny z pochwy ale całość tego płynu damy do miski z wodą to plemni będize zachowywał sie jak pocisk wystrzelony w beton, bardzo szybko wypali swoją całą energie i skończu swoje możliwości poruszania sie w szybszym czasie Wink

energi tej jest sporo w lini prostej plemnik może sie przebyć trase nawet kilku metrów (jeżęli caly czas był by w tej wydzielinie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 1:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do 48 godzin i to wówczas, gdy mają ku temu odpowiednie warunki. 24 godziny to już przesada. Wiem, co mówię - zdaję właśnie egzamin z embriologii
Powrót do góry
oon
Gość









PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 1:17 am    Temat postu: czy umycie rak zniszczy plemniki ktore mogly tam sie znajdow Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam pyt, czy jesli na dloniach znajdowalaby sie sperma to czy kilkakrotne umycie rak daje pewnosc ze plemniki zgina, bo chodzi o to ze jesli nie to dziewczyna nie powinna mnie piescic bo wtedy na jej dloni moga pozostac plemniki i po jakims czasie podczas kontaktu zjej organem intymnym /ataki musi wkoncu nastapic kiedys ito zroznych powodow/ moze dojsc do zaplodnienia
dzieki za kazda odp

PS przejrzalem wszystkie podobne posty iwiem ile zyje plemnik itp ale nie wiem czy umycie rak daje spokoj iczyste sumienie,czy tez moze trzeba myc rece ijednoczesnie odczekac 48 godz-tyle ile zyje plemnik:)???
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 9:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, wystarczy umyć porzadnie ręce mydłem i dobrze je wytrzeć Smile

Ja rozumie względy bezpieczeństwa, ale pozostawmy też sobie troche przyjemności Wink naszczęscie plemniki da sie normalnie zmyć wodą i mydłem Wink inaczej to cięzko by było z długimi nocnymi przyjemnościami Razz

P.S.
Ciesz mnie to ze najpierw poczytałeś sobie troche na forum Smile To miłej jak ktoś kożysta z tego co jest a nie wymaga tylko odpowiedzi na swoje pytania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 1 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group