Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniony okres (part.4)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 4:18 pm    Temat postu: Spóźniony okres (part.4) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do kontynuowania w tym temacie Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majk64



Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 1:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam pytanie:
moja dziewczyna odstawiła tabletki po 6 miesiacach brania bo musiala zrobic jakiestam badania z krwi na tarczycę (niedoczynnnosc ma) itp. przed tabletkami okres wachal jej sie, zwykle co ok 28-30 dni.
dzis jest 30 dzien cyklu. kiedy mniej wiecej mozna spodziewac sie pierwszego okresu po odstawieniu tabletek?

seks uprawialismy, zawsze z prezerwatywa, nie pekla, nie spadla, nie bylo nigdy bez gumki nawet na moment, takze nie martwie sie zbytnio.
pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

majk64 - nigdy nie wiadomo, poczekajcie spokojnie, organizm kobiety to nie maszyna.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

majk64 organizm musi sie przestawić na naturalne hormony. Kiedy okres sie pojawi nie wiadomo... niektóe kobiety dostają normalnie tak jak zawsze inne nawet po miesiacu albo i dwóch. Spokojnie czekajcie. Gdyby miesiaczka się spóźniała jeszcze z 2 tyg. radziłabym iść do ginekologa bo być może będzie potrzebne "wywołanie" okresu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi - co racja to racja, najpierw poczekajcie spokojnie, to mały szok dla organizmu, ale .. jeśli tak jak pisze mi, nie będzie go dość długo lepiej udajcie się do ginekologa ..
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tazuna



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Uprawiałem seks ze swoją dziewczyną i był to jej i mój pierwszy raz(była dziewicą) mieliśmy zabezpieczenie prezerwatywe, była cała bo płyn z niej się nie wylekał.
Ostatni okres zaczął jej się 24 sierpnia, ma cykle 31 dniowe, stosunek uprawialiśmy 18.09.2010r oraz dzień przed okresem też z zabezpieczeniem i obydwie gumki są całe bo zachowałem je, okres jej nie przyszedł miał być 24 a dalej go nie ma od soboty wieczór dziewczyne boli brzuch na okres a dalej go nie ma. co jest nie tak?

Okres się już spóźnia 5 dzień

Pozdrawiam.

Dodano po 25 sekundach:

dodam ze cykle zawsze miała regularne co 31 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tazuna - a wytrysk był w dziewczynie czy na zewnątrz ? moim zdaniem nie macie się co przejmować, ponieważ było zabezpieczenie i z tego co piszesz gumka nie przeciekła ani nie pękła, a prawdopodobnie były do dni niepłodne u Twojej dziewczyny, więc to kolejny argument .. a okres za pewne spóźnia się przez stres albo przez inne czynniki (alkohol, leki, wysiłek fizyczny, dieta, podróż itp.) .. ale widzę, że jesteście odpowiedzialni i uważacie Wink

śpijcie spokojnie, 5 dni to nie znowusz takie spóźnienie, jak dalej nie będzie okresu to wykonajcie test dla wykluczenia ciąży, a jak wyjdzie negatywny to udaj sie z dziewczyną do ginekologa.

moim zdaniem ciąży nie ma.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma powodu do paniki. Stosunek był z zabezpieczeniem z którym nic się nie stało. cykle kobiety bywają różne. Raz okres się spóźnia raz przychodzi wcześniej. wystarczy stres, choroba i to wszystko nakłada się na terminowość miesiączek
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tazuna



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okres własnie przyjechał przed chwilą Smile

dzięki za info Plus123.

A jakie dodatkowe zabezpieczenie jeszcze na przyszłość proponujecie zeby nie było niespodzianki?

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O zabezpieczeniach to już nie w tym temacie.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 1 z 25

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group