Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży part.25"

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 10:55 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży part.25" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do kontynuacji tematu Wink
_________________
Jestem mamą Wink))



Ostatnio zmieniony przez tosia81 dnia Nie Maj 23, 2010 4:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magda23415



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapytam jeszcze raz w tym nowym temacie...

czyli możemy spać spokojnie i ciąży z tego nie będzie??
http://www.biomedical.pl/forum/czy-jestem-w-ciazy-part24-vp102765.html?highlight=#102765

przepraszam że tak męczę ale jest to dla nas bardzo ważne, mamy obawy i jest nam ciężko funkcjonować normalnie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamiles



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 11:14 pm    Temat postu: Witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam bardzo, a posiada Pani może jakiś adres strony na której są wypisane różnice pomiędzy miesiączką, a nie miesiączką, abym mógł pokazać mojej "partnerce".

I kiedy jest właściwy czas robienia testu? aptecznego.


Ostatnio zmieniony przez kamiles dnia Wto Mar 23, 2010 11:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

magda23415 NIe ma szans na ciąże . Jeśli partner umył penisa, oddał mocz itd a dodatkowo nie doszło do stosunku pełnego to nie ma szans aby była z tego dzidzia.

Dodano po 5 minutach:

kamiles Laughing no niestety nie ma obrazowego przedstawienia tych różnic. Może przedstawię to najbardziej prosto jak potrafię , tak? Wink.
Każda kobieta obserwuję swój organizm choć w najmniejszym stopniu. Wie jak wygląda jej comiesięczne krwawienie miesiączkowe. Czy jest mocne krwawienie czy słabe, jak wyglada ta krew itd.
Każdy "normalny" okres to znak ,że komórka jajowa nie została zapłodniona przez plemnika czyli ,że nie bedzie z tego dziecka. Czyli jeśli komórka zostanie zapłodniona to logiczne jest to,że nie może zostać wydalona z miesiączką , prawda?
Zdarza się ,że podczas wczesnej ciąży pojawi się plamienie . Kobiety często mylą to z miesiączką ( choć nie wiem jak można tego nie odróżnić).
Jeśli partnerka dostała okres i był on zupełnie normalny jak co miesiąc to znaczy ,że była to normalna miesiaczka.
CZy dosyć obrazowo to przedstawiłam ?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamiles



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 11:26 pm    Temat postu: Tak Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak bardzo, bardzo prosto, nawet ja taki prosty chłop to zrozumiał.
Tak, pytałem się dostała normalnego trwającego 5 dni okresu. Według niej. Nom pozostaje mi jej ufać. I dzięki za szybką odpowiedź.
No to spamują te kobiety na tych forach i normalnie tylko ludzi o białą gorączkę przyprawiają. A co do testów aptecznych to są jakieś bardziej właściwe godziny czy nie ma?
jeden robiła 16 dni po jakże na szczęście rzekomym, a drugi robiła 40 dni, ale w sumie 3 dni po miesiączce oba wyszły negatywnie. TO chyba wystarczy tak>? żeby dać spokój i przestać o tym myśleć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wink test ciążowy najlepiej wykonać z porannego, pierwszego moczu . Wtedy jest największe stężenie hormonu ciążowego ( o ile jest). Po tylu dniach już i z wieczornego wyszły by dwie grubaśne krechy na teście ciążowym;).
Spokojnie normalny okres = brak ciąży, test negatywny= brak ciązy.
Zaufaj dziewczynie , ona wie jaki ma okres Wink.
Wiesz jeśli tak bardzo się stresujecie całą sytuacją to może za wcześnie na takie zabawy. Wykończycie się psychicznie. Jeśli chcecie czerpać satysfakcję z bliskości to zabezpieczcie się ale tak żeby nie było wątpliwości ,że do ciąży nie dojdzie.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamiles



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 11:46 pm    Temat postu: tak Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie dorośliśmy, raz nas tak poniosło tylko... i 2 prawie 2 miesiące wycięte dla mnie ..masakra.. ok zaufam CI na słowo. jeszcze raz dzięki i miłego tam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 12:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem tak z doswiadczenia wiem ze na wiekszosci forow cos ktos slyszal i potem powiela... bo kolezanka mowila ze miala okres a zaszla w ciaze i potem to juz dzial poczta pantoflowa. I sie roznosi bzdura. Ktora juz sie tak zakorzenila w internecie ze trudno ja bedzie wyplenic.

Jednak wierz mi (i Tosi i kazda pani moderator CI to powie) idzie to 100% odroznic. Ba nawet osobiscie znam kobiety ktore mialy takie plamienia, i odrazu wiedzialy ze jes cos nie tak bo to nie jest normalna "miesiaczka".

A przynajmniej widzisz ze to wszytsko nie jest takie proste. A czasem poprostu warto pomyslec o antykoncepcji... tabletki czy gumki kosztuja pare zl. a o ile mniej nerwow....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamiles



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 10:41 am    Temat postu: Tak tak Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drogie Panie teraz to ja to sobie zapamiętam!! i postaram się głowy już wam nie zawracaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agata2706



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 11:16 am    Temat postu: czy moglam zajsc w ciaze?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hejka mam pytanie. jestem dziewica kiedy chcialam sie kochac z moim chlopakiem to mnie strasznie bolalo wiec postanowilismy ze bedziemy sie piescic tak mi delikatnie wsadzal a jak dochodzil to wyjal go i spuscil mi sie na posladki. czy jest ryzyko zajscia w ciaze?? jezeli to bylo dzien po skonczeniu okresu ??

Pisz w odpowiednich działach, nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne.

Zapoznaj sie z REGULAMINEM Forum!

Przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group