Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy bez wytrysku można zajść w ciążę part. 2

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jamajka1
Gość









PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 8:45 pm    Temat postu: Czy bez wytrysku można zajść w ciążę part. 2 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy możliwe jest zajście w ciąże bez wytrysku??[/b]
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W pewnych warunkach tak, poszukaj pod chaslem "kropelkowanie' tam jest wszystko wyjaśnione kiedy można a kiedy nie Smile

Proponuje skożystać z opcji "szukaj" na forum, znajduje sie ona u góry Wink

Wiem że pewnie zrobiłaś to nieświadomie ale chciał bym zauwazyć aby nadawać inne tematy niż "ciaza", "objawy ciąży" "pomocy" wiem że to odrazu tak automatycznie sie ciśnie pod palce te literki ale naprawde staramy sie odpowiadać w maire szybko a tak to inni czytelinicy forum którzy chcą sie czegoś dowiedzieć, czesto nie mniej zdenerwowani od Ciebie mogą szybciutko znaleść odpowiedz. ty tez przyczyniasz sie do tego że ktoś mniej sie denerwuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 6:08 pm    Temat postu: Zajscie bez seksu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dluzszy czas kocham sie z chlopakiem i nigdy nie myslalam o tym ze przez dotykanie okolic pochwy z reka np po zdjeciu prezerwatywy moze byc zagrozeniem ciaza Neutral
Naprawde sadze zebyscie sie dziewczynynie obawialy bo ja kocham sie z sama prezerwatywa i czasem z globulka i jest ok juz przez rok czasu!

Moge wiedziec jakie sa szanse albo przypuszcalne statystki zajscia w ciaze ;przypakiem'?
Mnie chlopak dotykal i ocieral sie w tamtych miejscach po stosunku bardzo czesto i moze ja tego nie wiedze ale czy to w ogole mozliwe zemolabym byc w ciazy?
Prezerwatywa nie pekla nigdy wiec nei wiem czy takie szanse sa w ogole?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelinatychy



Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 6:26 pm    Temat postu: pomocy:'( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem



Ostatnio zmieniony przez ewelinatychy dnia Czw Kwi 15, 2010 4:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to po co kochałaś sie bez zapezpieczenia ? najpierw trzeba pomyslec o konsekwencjach, nie musialabys sie bez potrzeby zamartwiac..Nikt nie jest jasnowidzem ii nie powie ci czy jestes w ciazy , ryzyko istnieje zawsze..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro test wykrywa ciąze po 10 dniach wedłóg ulotki - to po co robiłaś go po 5 ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem nie jestes w ciazy:) jezeli nie doszlo do wytrysku i wszedl tylko na chwilke to mysle ze mozesz byc spokojna.... ale na przyszlosc radze sie zabezpieczac, tylko kobieta ktora zna dobrze swoje cialo i jeste przygotowana na konsekwencje takie jak dziecko moze pozwolic sobie na stosunek bez zabezpieczenia:) i proponuje zrobic test jak minie 10 dni tak jak bylo w ulotce:) ale podejzewam ze wyjdzie niegatywny:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelinatychy



Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem



Ostatnio zmieniony przez ewelinatychy dnia Czw Kwi 15, 2010 4:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem jasnowidz i widze wynik pozytywny Laughing nie no zartuje , ale nastepnym razem pomysl o zabezpieczeniu Razz Podobnie jak poprzedniczka nie sadze zebys byla w ciazy Smile

Ostatnio zmieniony przez smerfetka dnia Czw Gru 21, 2006 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelinatychy



Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem



Ostatnio zmieniony przez ewelinatychy dnia Czw Kwi 15, 2010 4:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group