Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

POLIP W ZATOKACH - potrzebna pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MonikaEmilia



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 10:33 pm    Temat postu: POLIP W ZATOKACH - potrzebna pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znalazlam kilka tematów na temat polipów w zatokach , ale nie dowiedziałam się tego co mnie najbardziej interesuję. Chciałabym się dowiedzieć od osób posiadających polipa jakie miały objawy?! Ja mam potworny ból zawroty głowy, wyciek i pogorszenie widzenia. Czy to normalne przy prawdopodobnym polipie? Jest to nie do wytrzymania. Do laryngologa idę za 6 dni, ale że cierpię na nerwicę lekową chciałabym się uspokoić.. Jakby co to przesyłam wynik TK zatok:

"Zachyłek zębodołowy zatoki szczękowej lewej nie ujęty w całości badania. U podstawy prawej zatoki szczękowej widoczne polipowate zgrubienie śluzówkowe o wymiarach 16x13x7 mm. Poza tym nie widać innych uchwytnych zmian w pozostałych zatokach obocznych nosa. Kompleksy przewodowo - ujście obustronne drożne. Przerost małżowiny nosowej dolnej prawej. Korzenie zębów trzonowych wpuklają się w kierunku zatok szczękowych." Badanie było robione 22 grudnia 2009 roku. Wizytę mam jak j.w. pisałam 12 lutego.

Czy to groźne jest? I czy takie objawy mogą wystąpić jakie wymieniłam wyżej??

Czekam na szybką odpowiedź!

Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group