Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowanie- pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
torres



Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie. Ja się nie boje, o ten poprzedni wytrysk bo minęło kilka godzin, a człona w między czasie umyłem. to była taka dodatkowa informacja. Bardziej chodzi mi o to "kropelkowanie". Skoro wytrysk nastąpił po około 10 sek. masturbacji, to czy podczas kiedy wcześniej członek był jeszcze w pochwie, nastąpiło już to kropelkowanie?

---pytanie przeniesione do odpowiedniego tematu. Regulamin!. korzystaj z funkcji "szukaj" bo po to ona jest---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A oddałeś mocz?Bo jeśli nie, to plemniki mogły przezyć....A wtedy znaleść sie w preejakulacie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dlatego jesli jest jeszcze czas ( ze nie minelo 72h) dowiedz sie jak najszybciej czy miala dni plodne czy nie
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
torres



Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, oddałem mocz. Chodzi mi o to kropelkowanie, czy już nastąpiło kiedy członek był w pochwie. Wytrysk nastąpił około 10 sek. po wyciągnięciu członka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 2:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a kto ma to wiedziec? swiety mikolaj?
chyba sie zbytnio nie przejmujesz, bo czy bylo kropelkowanie czy nie, tego nikt nie wie a wazne czy byly dni plodne czy nie, ale co ja sie bede przejmowac. Troche rozumu !!
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy kropelkowanie wystepuje zawsze przed wytryskiem, czy nie zawsze?

Chodzi mi o to:
Kropelkowanie wystepuje pare sekund rpzed wytryskiem, a pozniej nastepuje wytrysk. A kiedy kobieta doprowadza mezczyzne i on czuje ze juz zaraz skonczy, ale kobieta rpzerywa i facet nie konczy, to czy wtedy tez wystepuje kropelkowanie, czy nie?

Ogolnie: czy bez wytrysku moze wystapic kropelkowanie, np. podczas intensywnych pieszczot, kiedy facet mowi "przestan, bo zaraz skoncze"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, może wystąpić, tylko kropelkowanie u kazdego mezczyzny inaczej wystepuje, u jednego szybciej u innego nie. Dlatego ciezko okreslic czy u Ciebie wystąpiło czy nie.
Bo jest prawdopodobienstwo że u Ciebie takowe wystąpiło, i co teraz gdy miała dni płodne?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
noami



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie, bo już wariuje i nie wiem czy to moja paranoja.
wystapila taka sytuacja : bylismy nadzy, i dziwczyna siedziala na mnie, calowalismy sie. nie doszlo do penetracji, tylko lekko sie o mnie pocierala. bylem podniecony, ale do ograzmu bylo daaaleko.
nie wiem, czy miala dni plodne.
od paru dni pobolewa ja podbrzusze, i okolice jajnikow..

mozliwa ciaza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli do wytrsyku nie doszlo ciaza wykluczona.
A bol jajniow moze byc spowodowany
a) owulacja
b) zblizajacym sie okresem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewentualnie jakąś cystą. Jeśli po miesiaczce ból nie ustąpi proponuje udac sie na usg i do ginekologa.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 33 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group