Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krew z przewodu pokarmowego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Comijest



Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 10:12 pm    Temat postu: Krew z przewodu pokarmowego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jezeli zly dzial, z gory przepraszam.

Po krotce opisze swoja sprawe.

5 dni temu obudzil mnie w nocy przerazliwy bol prawej strony ciala na wysokosci klatki piersiowej. Doslownie nie mogle oddychac, gdyz kazdy wdech byl dla mnie wyzwanniem. NIe moglem sie ruszyc, polozyc, chodzic itp. Byl tak mocny ze wezwalem pogotwie ktore po zbadaniu nie stwierdzilo nic, dostalem zastrzyk rozluzniajacy;) i milao samo przejsc. Jednak do rana nic nie przeszlo a do tego doszla goraczka do 39st. Rano wezwalem do domu lekarza. Po osluchaniu pluc i zajzeniu do gardla rowniez powiedzial ze w sumie nic mi nie jest. Dostalem Biseptol i Ketonal. Po jakis 4 dniach bol zupelnie minal.

Ale zeby nie bylo tak fajnie i milo od wczoraj od kiedy minal mi ten bol, odksztuszam flegme z krwia. Udalem sie biegiem do pulmologa, ktory po zbadaniu rowniez nie stierdzil zadnych zmian w plucach jednak dal skierowanie na RTG. Dzis jestem po RTG, opis: wsszystko z plucami jest ok, zadnych zmian nie zaobserwowano. A ja co rusz odksztuszam to praktycznie 50% flegma 50% krew. Rano jest to krew jasna wrecz rozowa, popoludniu normalna a teraz wiecz poprostu brazowa\czarna. Juz 2 dzien. Mam juz tego dosc... Na jakie badania mam sie udac, zeby nie uslyszec kolejny raz ze nic mi nie jest... Wiem, ze taka krew z przewodu pokarmowego nie wrozy niczego dobrego.

Mam 25 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Comijest
Należy koniecznie wykonać gastroskopie(lekarz ogólny powinien skierować do gastrologa.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Comijest



Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakies podejrzenia? na cos strasznego mam sie nastawiac? ogolnie odzywiam sie dobrze. coprawda mieszkam sam wiec rodzinne obiadki sie skonczyly ale nie korzystam z fast foodow. sam nie mam pojecia od czego to moze byc i czy jest to spowodowane\polaczone z tymi bolami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Comijest
Najczęstszą przyczyną są wrzody żołądka lecz może być z przełyku czy jelit.Tylko gastroskopia pozwoli to ocenić i zależności od wyniku wdrożyć leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Comijest



Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, ze do poniedzialku przezyje:)

pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group