Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy zwiazane z penisem

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dolcia



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 11:36 pm    Temat postu: popękana skora na penisie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od pewnego czasu po stosunku z partnerem jego skora na penisie jest popekana i bardzo go boli. co to moze znaczyc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hmmm..
Gość









PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 11:27 am    Temat postu: Popękana skóra na penisie... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...może być przyczyną stosowania nieodpowiednich środków myjących. Też to miałem gdy stosowałem jeden z żeli do mycia. Najlepiej użyć jakiegoś zwykłego mydła typu dove albo nivea.
Powrót do góry
Reptail



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Strężyny
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 2:00 pm    Temat postu: Problemy z więdzidełkiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Ostatnio podczas stosunku z moją dziewczyną nagle poczułem ból i zobaczyłem, że chyba zerwałem więzadałko. Nie wiem czy to jest możliwe, ale całkowicie się rozerwało. U dołu wystaje taka mała jego część a reszta została przy końcu główki. Nie znam fachowych terminologii. Wybaczcie. Czy mam z tym iść do lekarz, czy to się samo zagoi? Ostatnio naderwałem to wędzidełko, a teraz się całkiem zerwało. Trochę krwi popłynęło, ale się bardzo szybko uspokoiło. Zachowuje higienę. Czy to się jakoś samo ustatkuje czy mam iść do specjalisty? Teraz przy każdym dostaniu się tam moczu, czy czegokolwiek innego piecze, i muszę uważać. Samo przejdzie?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam

Prosze nadawac tytuly bardziej sugerujace problem
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lepiej nich jednak zobaczy to lekarz, zawsze z takimi rzeczami należy uwarzać, w końcu chyba nie chcesz aby coś stało sie twojemu przyjacielowi :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
inosentbejbe



Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 4:07 pm    Temat postu: problem na wędzidełku :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,

czy ktoś wie co to może być?
pojawiło się to już jakieś 10 lat temu, nie boli ani nie rośnie

[/url]

Temat przenosze w odpowiednie miejsce
mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

inosentbejbe
Trudno na odległość ocenić,mogą to być blizny po naderwaniu wędzidełka lub prosaki.Jeśli nie przeszkadza nie ma się czym przejmować.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
inosentbejbe



Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję za odpowiedź,
dołączam jeszcze 2 zdjęcia, może teraz będzie bardziej widać dokładniej.

zarówno w zwodzie jak i opadzie krosty nie powiększają sie , są dużo większe jak te perliste grudki. Przypomina to jakby powiedzieć 2 pryszcze osadzone na przeciwko siebie na tej samej wysokości.


http://img47.imageshack.us/i/dscn0466fc4.jpg/

http://img505.imageshack.us/i/dscn0467ld9.jpg/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ziaja3399



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 5:33 pm    Temat postu: Biała plama na penisie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam .pojawila mi sie biała plama na penisie,moze to tylko od antybiotyków przyjmuje juz od 4 tygodni,ale lepiej sie dowiedziec co to moze byc http://img22.imageshack.us/i/gfgfggfgft.jpg/


zmieniłam temat na bardziej sugerujący problem
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
darek30



Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 7:46 pm    Temat postu: po przewianiu ból członka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam taki problem miesiac temu zmokłem i przeziebilo mi genitalia. Od wtedy odczuwam bol w członku. Najpierw bralem furagine byłem tez u lekarza przepisał mi Palin na 10 dni niestety nic sie nie poprawilo. Przed wzięciem Palinu mialem badanie moczu i byly ok. Bol bardziej odczuwam jak jest zimniej jesli jest cieplo praktycznie bol mija. Nie wiem czy to jakies odmrozenie. Zadnych zmian na czlonku nie zauwazylem. Podczas oddawania moczu jest ok. Nie wiem co to może być ? Prosze o pomoc ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

darek30
To po co było ordynować lek Palin jak wyniki były dobre,czy wykonano badanie usg jamy brzusznej i badanie krwi?
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group