Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Xefo Rapid

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomekSlupsk



Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 10:35 am    Temat postu: Xefo Rapid Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

od 2 miesięcy boli mnie staw lędźwiowy, żaden lekarz nie wie co mi jest. Na początku lekarz domowy podejrzewał kamicę nerkową, potem ortopeda kazał zrobić zdjęcie rtg lewego biodra - nic nie wykrył, teraz po dwutygodniowym oczekiwaniu na wyniki kolejnego rtg ( kręgosłupa L-S i stawów krzyżowo-biodrowych) znowu nic nie wykrył. Mówi że wszystko w normie a ja od 2 miesięcy nie mogę się samodzielnie ubrać ani nawet przekręcić na drugi bok w łóżku.

Po ostatniej wizycie u ortopedy przepisał mi lek (i tutaj jest właśnie moja prośba) , nie tłumacząc mi nawet na co jest ten lek.

Wiadomo jak piszą lekarze, nie mogę się rozczytać dlatego nie użyłem opcji szukaj bo nie wiem jaką frazę wpisać. Czy pomożecie mi to zidentyfikować ? Jeśli to jakiś lek przeciwbólowy to ok, ale jeśli np jakiś przeciwzapalny czy coś w tym stylu to dlaczego lekarz mi nic nie powiedział ?

z tego co mogę się rozczytać to nazwa jest mniej więcej taka : drukowane litery są czytelne w 100% Smile
-XElocavid


Ktoś kto się na tym zna pewnie rozpozna ten lek.

Z góry dziękuję za odpowiedź.


Prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem. Tytul zmienilam.
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TomekSlupsk
Xefo Rapid,jest to lek p.zapalny i p.bólowy
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TomekSlupsk



Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

carboczar napisał:
TomekSlupsk
Xefo Rapid,jest to lek p.zapalny i p.bólowy


Dziękuję, czyli już wiem że lekarz na wszelki wypadek asekurował się lekiem przeciwzapalnym bo nie zna przyczyny bólu. Pobiorę to, może mi przejdzie moja dolegliwość.

Jeszcze raz dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
2606



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 11:44 am    Temat postu: Xefo rapid Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy Xefo rapid możne powodować ból kości i stawów jeżeli mam RZS ? Ostatnio przepisał mi lekarz Xefo rapid i po 2 dniach brania leku coraz bardziej bolą mnie kości i stawy .Co się dzieje ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group