Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

brązowe plamy na dłoniach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
temat10



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 12:20 am    Temat postu: brązowe plamy na dłoniach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja dziewczyna od ok tygodnia ma brązowe plamy na dłoni. Dokladnie jest to jedna plama na prawej dloni ( od kciuka po palec serdeczny) wyglada to jak u starej babci. Podejrzewa ze sa to oznaki choroby watroby ale nie jest pewna. moze ktos cos wie na ten temat. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monczu



Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 2:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dokładnie ten sam problem, czy wyjasniło się dlaczego Twoja dziewczyna miała te plamy na dłoniach? To strasznie denerwujące, nie wiem co z tym zrobić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
temat10



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 15, 2009 3:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba po prostu przemeczenie lub niedorzywienie organizmu. miala duzo pracy i stresu w tym czasie. po prostu odpoczela i zaczela dbac o siebie, a plamy same znikly. grunt to zdrowa zywnosc. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monczu



Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 16, 2009 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz, ze sama myslalam o tym samym?! Ale zdarzylo mi sie to juz drugi raz... A ja mam okropnie meczaca prace i ciagle jestem przemeczona, praca fizyczna mi nie sluzy widocznie... Musze o siebie bardziej zadbac, masz racje... Dzieki wielkie! X
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Matek233



Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam chciałbym polecic pewien suplement ...
to nie miejsce na reklamę. zapoznaj się z regulaminem forum.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group