Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

annka22
W okresie płodnym w organizmie kobiety plemnik może przeżyć do 7 dni!!!Poczytaj trochę a potem odpowiadaj na pytania...

1. Poza ustrojem plemniki żyją krótko, ale nie można powiedzieć ile...To zależy od kondycji spermy, rodzaju plemnika itd...

2. Zaschnięta sperma jest już niezdolna do zapłodnienia.

3. Woda, mydło, zabijają plemniki od razu. Jednak jeśli mężczyzna nie oddał moczu, plemniki mogły pozostać w cewce moczowo-płciowej.

4. Nie powinien.
5. Jeśli nie doszło do wytrysku to nie ma prawa.
6. Należy normalnie umyć ręce. Woda, mydło zabija plemniki.
7. Woda, mydło, zciągamy napletek, opłukujemy...Tak normalnie no Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annka22



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 4:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja pisałam POZA organizmem kobiety >>' I druga rzecz... pisałam dni NIEpłodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas niepłodnych w organizmie kobiety mogą przeżyć do kilku godzin...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hmmm



Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomocy, prosze o podtrzymanie na duchu i szczere odp.
W czwartek mialem wytrysk (polucja), ale umylem sie dopiero po kilku godzinach (po poludniu). W sobote z dziewczyna stosowalem petting - wlozylem kilka razy kciuk do jej pochwy. Natomiast przed ta rzecza, umylem wczesniej jeszcze raz penisa mydlem, ale czuc bylo zapach 'spermy' (?). Nie wiem czy plemniki byly jakims cudem uchowane pod napletkiem czy nie. Tak czy siak umylem go mydlem i powycieralem rece. Mojej dziewczynie spoznia sie teraz okres - zwykle ma nieregularny (czasem bardzo). Teraz jest 35 dzien i dalej nic Sad Obawiam sie strasznie. Nie wiem co robic, schizuje sie, czy byla jakas szansa ze plemniki mogly zostac na penisie, mimo 2 dni od ostatniego wytrysku i umycia mydlem penisa? Czy mogly zachowac sie na dloni, kciuku po umyciu penisa?
Pomocy Sad


Ostatnio zmieniony przez hmmm dnia Pon Wrz 28, 2009 2:05 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans na to aby plemniki przeżyły na dłoniach tyle dni tym bardziej na umytych Wink.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hmmm



Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tzn nie na dloniach tyle przezyly, tylko na penisie, pod napletkiem czy gdzies... Po prawie 2 dniach od wytrysku ciagle bylo czuc pewny zapach. Wtedy znow umylem go i przystapilem do intymnej sceny opisanej wyzej. Czytalem, ze plemniki w dobrym srodowisku i cieplym moga przezyc do 72 godzin (a penis ma temp 37 stopni), rece umylem ale kciuk mogl nie zostac dobrze umyty a to wlasnie kciukiem mylem penisa glownie Sad
W skrocie: 2 dni po wytrysku ciagle bylo czuc zapach na penisie. Umylem go wiec jeszcze raz, powycieralem rece i wtedy zaczalem wprowadzac kciuk do pochwy. Boje sie by nic pod paznokciem czy gdzies (przeciez plemniki sa mikroskopijne!) nie zostaly


Ostatnio zmieniony przez hmmm dnia Pon Wrz 28, 2009 2:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 dni po stosunku nie myles penisa????????
Jesli rece umyles woda z mydlem to napewno plemnikow tam nie bylo...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hmmm



Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po 1 nie bylo stosunku tylko polucja poranna, umylem sie nie rano tylko po kilku godzinach, nastepnego dnia takze i jescze raz przed "igraszkami" opisanymi wyzej. Ale myjac go przed "igraszkami" ciagle byl brzydki zapach :/ ale umyłem go rekami, przy czym po myciu go dodatkowo nie mylem rak tylko je poprostu wytarłem. Czy ktos mnie rozumie?Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qwerty88



Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Od kilku dni jestem dość zaniepokojony, a powód jest dość kontrowersyjny.
Uprawialem petting z dziewczyną, leżeliśmy w pościeli. Dodam, że partnerka miała dni płodne. Moj wytrysk znalazł się na moim brzuchu i na ręce. Wytarłem wszystko dokładnie chusteczką. Po 10-15 minutach moje palce znalazły się w pochwie. Czy jest jakaś szansa, że mimo ze palce byly suche to znajdowały się na nich jakies żywe, zdolne do zaplodnienia plemniki? Dodam, że taka sytuacja zdarza sie juz nie pierwszy raz, ale akurat po tym razie dopadły mnie jakies dziwne przeczucia i zacząłem nad tym rozmyślać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm tłumaczę, że nie ma takiej opcji aby plemniki przeżyły w takich warunkach czy to na dłoniach czy pod napletkiem...
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 13 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group