Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ciągle chce mi sie spać

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tanika



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 8:37 pm    Temat postu: ciągle chce mi sie spać Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Jestem już zmęczona ciągłym spaniem,zasypiam wszędzie,gdzie tylko usiąde,nawet w autobusie na stojąco.Mialam badany cukier i wszystko jest ok.Może ktoś wie,jakie jeszcze choroby organizmu powodują taką ciągłą "śpiączkę"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Asiunia19915



Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, no ja własnie mam ten sam problem cały czas chce mi sie spac tez nie wiem od czego to moze byc. Chociaz ze spie w nocy ok 9 godzin po powrocie ze szkoły klade sie spowrotem spac bo nic mi sie nie chce;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tanika



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku nie chodzi o jakies zmęczenie,wysypiam sie w nocy dostatecznie dużo,prace mam niezbyt ciężką,a kiedy przychodze do domu,siadam i chce patrzec na film,natychmiast w fotelu śpie,nawet jak mam gości,czesto musze wstawac i pochodzic,bo doslownie śpie.Bylam u lekarza,cukier w normir,i lekarz powiedzial,ze trzeba zrobic badania..oczywiscie,je zrobie,ale może ktoś z was wie,z jaką choroba może sie wiązac takie nietypowe spanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może masz zaburzenia oddechu? niskie ciśnienie? anemię?
zrób badania, które zlecił lekarz- wtedy będziemy wiedzieć coś więcej.
a teraz to jak wróżenie z gwiazd- każdy bowiem inaczej reaguje na chorobę.
a jakie badanie lekarz zlecił?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tanika



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za odp.
Jestem wysokociśnieniowcem,anemii nie mam.Badania zlecone przez lekarza to tylko takie z krwi na razie,,również na hormony tarczycy,ale czy tarczyca mialaby z tym coś wspólnego?od jakiegoś czasu mówie o tym fakcie lekarzowi,ale zeby przykladal wielką wage do tej przypadłosci,to nie powiem.Jego zdanie,to przemęczenie,ale sama po sobie wiem,ze akurat z tym nie mam problemu.Ale ostatnio nawet w pracy zauwazylam,ze mi sie oczy zamykają,mimo,ze mam dośc absorbującą pracę,zauwazylam tez.ze w momencie takiego ataku spania,drętwieją mi ręce....no i sie zaczyna.....błogi odlot ...zamiast pracy.Nigdy nie myslalam,ze taki senotok może byc az tak uciążliwy w życiu
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 1:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przy zaburzeniach tarczycy może być senność.
a nie jesteś w ciąży?
może to coś z hormonami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
On27



Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prponowal bym zbadac cukier we krwi...pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulka28
Zbanowany


Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uprzedzałem,że za nie odpowiednie odzywki na forum ( było już ostrzeżenie) udzielam bana/ carboczar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tanika ja też cierpialam i znowu cierpie na nadmiar sennosci.
za tydzien w czwartek ide do mojej lekarki,. wyniki moich badan juz u niej sa tylko usg tarczycy musze zrobic.
byc moze mam anemie.
ale ja mam ze jakis czas cierpie na bezsennosc a potem ciagle bym spala.
a moze tak masz na jesien zime? ja pamietam ze od zawsze tak reagowalam na jesien i zime. ze ciagle bym spala.
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mamaKasiiKubusia



Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak mi się chciało spać to w ciąży bylam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group