Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle żołądka w czasie ciąży

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jiselle



Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Glasgow
PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 12:38 am    Temat postu: Bóle żołądka w czasie ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem w drugim miesiącu ciąży od jakiegoś czasu mam bóle żołądka (tak przynajmniej odczuwam) jest to bardzo uciążliwy ból trudny do opisania coś w rodzaju ssania, a tuz jakiś czas po jedzeniu odczuwam coś w rodzaju przejedzenia chociaż jem w małych ilościach, lub czuję jakby jedzenie miało sie cofnąć spowrotem, w przełyku czuje pewnego rodzaju pieczenie ale to nie jest zgaga, ból towarzyszy mi bez wzgledu czy jest dzień czy noc (przez co nie moge spać). Wcześniej nie miałam szczególnych problemów z żołądkiem i nie wiem czy te bóle są spowodowane ciążą, martwie się o swoją małą fasolke czy te bóle nie bedą miały wpływu na jej rozwój.


-----edited by emilka-----
temat przeniosłam do działu, dotyczącego ciąży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula25



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w 14 tygodniu ciązy i też miałam/mam podobne objawy do Twoich. To raczej normalne objawy.To ssanie nie jest takie najgorsze. Obyś nigdy nie miała takich mdłości co ja, które zaczynały sie rano i konczyły w nocy, jak udało mi sie zasnąć.To tego te wstrętne wymioty, przez które wyschłam na wiór(dosłownie). Wiedz że w drugim trymestrze będzie o wiele lepiej,choć możesz odczuwać wieksze zmęczenie ale to też jest normalne. Nie zadręczaj sie na zapas Smile Z fasolką napewno jest wszysko w porządku!
Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justyna2315-05



Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie
jestem w 6 tygodniu ciąży i mam takie same objawy potworne bóle w nadbrzuszu szczególnie pojedzeniu, uczucie pełności, częste odbicia nasilają się wieczorem przez co nie mogę w nocy spać . Co robić? Jak sobie z tym poradzić ? Pomocy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyta76



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

justyna, to raczej normalne...tez mialam problemy z bolami w nadbrzuszu....o rany....byly uciazliwe....pare razy az mnie doprowadzily do placzu...lekarz powiedzial, ze to sie zdarza...ale uwazaj tez co jesz, ja np.zauwazylam, ze po zjedzeniu pomidorow bol sie nasilal....wyeliminowalam je calkowicie i troche sie polepszylo..
na silne bole dal mi zastrzyki, ktore nie szkodza bobaskowi---teraz jestem w 5 miesiacu i wszystko minelo!!!wedlug mnie nalezy przetrwac pierwsze 3 miesiace i potem bedzie lepiej!! jednak koniecznie powiedz o tych bolach lekarzowi!!!


nie wstawiaj tak duzo wykrzyknikow. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justyna2315-05



Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wsparcie ale nie wiem jak tu wytrwać trzy miesiące. Będzie raczej ciężko. MÓwiłam o bólach lekarzowi i ginekologowi , który zalecił picie siemienia lnianego i lekarzowi rodzinnemu, który zalecił picie rumianku. Na widok siemienia lnianego robi mi sie nie dobrze i raczej nie chciała bym tego pić na pudełku rumianku natomiast jest napisane że nie poleca się go pić kobietom w ciązy. sama stworzyłam sobie diete po którj czuje sie lepiej ale i tam mimo wszystko bardzo żle sie czuje i te bóle są momentami poprostu nie dowytrzymnania . Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyta76



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem, wiem o czym mowisz...niestety te bole sa okropne...ale co zrobic...trzeba wytrzymac...pozdrawiam i zycze wytrwalosci
Kod:
[url][/url]

Ostatnio zmieniony przez edyta76 dnia Czw Paź 09, 2008 4:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katka831



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 09, 2008 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam:)
jakiś ponad tydzien temu miałam jjaeczkowanie, wczoraj czułam okropny bol żoładka aż mąż zawiozl mnie na pogotowie bo az sie poplakałamz bólu. A pani doktor jedyne co powiedziałam po zbadaniu to żebym zrobiła test ciążowy. Czy po takim krótkim czasie już moze wystapic taki objaw?Bylo to takie uczucie jkaby mnie ktoś żarzyl ogniem po przełyku i brzuchu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta29



Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 10:19 pm    Temat postu: Pomocy :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny ja jestem w 11 tyg ciąży i umieram z powodu bólu żołądka. Nic nie pomaga ani ziołowe herbatki ani dieta a ja po każdym posiłku skręcam się z bólu. Pani doktor na sympozjum w Anglii i ide dopiero 16.12 - jak ja wytrzymam jeszcze 2 tyg??? Nic nie piszecie co Wam pomogło - tak po prostu samo przeszło?? Błagam pomózcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anula84



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 1:13 am    Temat postu: Już sama nie wiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny, mam poważny problem. Jestem w 18 tygodniu ciąży i od wczoraj mam uczucie pełności w nadbrzuszu, i wzdęty brzuszek( tak jakby ktoś tam włożył balonik i napompował) Confused ... Czy któraś z was też tak miała? I co zrobić by przeszło? Pozdrawiam serdecznie i proszę o w miarę szybką odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martus145



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm ja tez takie bole mialam i mam od czasu do czasu wiem jakie to bolesne dasz rade Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group