Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bolacy brzuch

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malwa15



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 2:38 am    Temat postu: bolacy brzuch Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc wam mam problem 5 dni po stosunku dostałam okres.od paru dni mam dziwny sluz raz bruny a raz taki biały zrobiłam test wyszedł negatywny ostatnio mam bole w dole brzucha tak jak bym miała dostac okres ale przeciez niedawno miałam...raz mam bol prawego jajnika a raz lewego zaniepokoiło mnie to ze dostałam jakby skurczy macicy Crying or Very sad krotko to trwało... i czesto oddaje mocz nie wiem co sie dzieje czy to moze byc ciaza?? pomozcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to przypadkiem nie owulacja ? Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie podzielam zdanie WInd Smile
Powrót do góry
malwa15



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze tak ale nigdy wczesniej tak nie miałam... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

temat zamykam!!!!
nie pisz takich samych postow, dostalas juz odpowiedz w temacie " czy jestem w ciazy temat specjalny..." czytaj regulamin!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group