Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatka1902



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi naprzykled pierwszy test wykazal pozytywny a badanie z krwi pokazalo na 2-3 tydzien po tygodniu robilam znow test i wyszedl negatywny takze dla pewnosci najlepeij zrobic test z krwi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 9:28 pm    Temat postu: Normy bHCG i HCG (part.2) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapraszam do dalszej dyskusji tutaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aniek



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 10:23 pm    Temat postu: odp. do misia21k7 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do misia21k7: Mysle ze jeszcze moze byc za wczenie na euforie. Pierwsza beta byla zrobiona dobrze...Ostatnio @ mialam 17 kistopada:( wiec to na pewno nie 5-7 tc. Bylam wlasnie u lekarza, na USG widac taki jakby pęcherzyk ale ginekolog twierdzi ze to niekoniecznie moze byc ciaza. Moze byc pusty:( a podwyzszona beta moze byc spowodowana zaburzeniami homonalnymi. Powiedzial ze jest szansa 50% na 50%. Jesli to jest ciąża to byłby to 3-4 tydzień. Kolejna wizyta 19 lutego i wówczas bedzie wszystko wiadomo na badaniu USG! Trzymaj kciuki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KSi



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 9:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej! Ostatni @ miałam 5 stycznia (cykle średnio 30-31 dni). Wczoraj i w środę zrobiłam dwa testy płytkowe (pozytywne) oraz w środę zrobiłam tez test beta HCG i wyszedł 605,5 mlU/ml. Czy poziom jest ok? I w jakim tygodniu się mieszczę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 11:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie ta jakiś 5 tydzień i poziom jak najbardziej jest poprawny
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skubisze



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

S\KSI Ja tez tak jak ty miałam ostatnią miesiączke 5 satycznia, testów płytkowych nie robiłam bo przy poprzedniej ciazy robilam 2 i kż\ażdy wychodził negatywnie a w ciąży byłam dzis rano zrobiłam BHCG i cała w nerwach czekam na wynik z tego co wiem to powyżej 5 oznacza ciąże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pyskata18



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Żoryyyyy
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na hcg wyszlo mi <2.00 co to znaczy?> a pod spodem na karteczce wyszlo ;

4-5 tydzien 1500-23 000
5-6 tydzien .. itp ??
_________________
Wiara Czyni Cuda Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

że raczej to nie ciąża
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pyskata18



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Żoryyyyy
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej czy napewno:?;d
_________________
Wiara Czyni Cuda Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 5:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zwykle ciąża to dopiero powyżej 5, więc to nie ciąża. chyba, że laboratorium ma inne normy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 5 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group