Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerwone plamki na penisie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
axl2000



Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 17, 2007 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
550zł?! matko... a nie 55? Confused

na pęcherz bez recepty to tylko ginjal, urinal, urosept, uversan, vitabutin. staraj się pić jak najwięcej wody niegazowanej (ew. z cytryną) i dużo się załatwiać, nie wstrzymywać moczu.
\

nom 550zł za "full service" testów, jakies 8 badań na rozne gówienka :/ wiem już ze to nie rzerzączka i nie costam jeszcze na R Wink nie wiem jak ja wytrzymam psychicznie czekanie na wyniki, szczegolnie ze czeka mnie ponowny test na HIV bo poprzedni zrobilem ciut za wczesnie, jestem kłębkiem nerwów Sad


ponieważ powstało kilka tematów, dotyczących czerwonych krostek na penisie i w jego okolicach, postanowiłam je połączyć -----emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dalien



Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 03, 2008 4:09 pm    Temat postu: Wysypka na penisie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Zauważyłem dziś czerwoną wysypkę na moim penisie a dokładniej na całej powierzchni pod napletkiem obejmująca napletek od wewnętrznej strony i cały żołądź.

Penis ma wiele małych zaczerwienionych placyków, pojawiają się mniejsze małe krostki które po przetarciu czasami okazują się zaschniętą skórą. Dodatkowo skóra pod napletkiem sprawia wrażenie wysuszonej. Nie boli ani nie swędzi (czasami czuję w tym miejscu pewien dyskomfort ale jest to raczej kwestia psychiczna). Z zewnątrz nie widać żadnych objawów. Od 3 lat jestem z jedną kobietą nigdy nie zmieniałem partnerki ani nie miałem bliskich "przygód". Oboje dbamy o higienę.

Czy może być to grzybica lub inna groźna choroba? Szukałem w internecie jednak jest tam bardzo mało konkretnych informacji na temat męskich chorób.

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź jeśli mam podać więcej faktów proszę pisać!

Pozdrawiam serdecznie




------edited by emilka------
temat przyłączyłam do tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miśkaN



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 03, 2008 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

według mnie to jest grzybica..
sama czasem miewam i mój mąż jak ją ode mnie złapie to tak to u niego przebiega..

twoja partnerka powinna iść do lekarza i poprosić również o leki dla ciebie, mój mąż dostał fluconazole to są tabletki i maść clotrimazolum. maść jest dostępna bez recepty ale tabletki niestety nie

i nie myśl że grzybica bierze się z brudu, to jest takie cholerstwo że nawet największy czyścioch może to złapać a wyleczyć jest trudno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dalien



Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 03, 2008 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Absolutnie nie myślę ze bierze się z brudu, dotkniesz się w miejscach intymnych po wizycie przykładowo na basenie i jest kropka nad i.

Mam pytanie a mianowicie czy grzybicą można być zarażonym i przez pewien czas o tym wcale nie wiedzieć czy ujawnia się natychmiast. I czy pojawiają się jakieś szczególne objawy oprócz tych widocznych gołym okiem np swędzenie przy oddawaniu moczu lub ogólne swędzenie żołędzia, jakaś wydzielina? Szczęśliwie nigdy nie miałem żadnej jej odmiany a w internecie same brednie.

Zobaczę jak to się rozwinie ogólnie po tym czasie jest wzrokowo lepiej, krosty zniknęły a zaczerwienienie zbladło. Możliwe że była to reakcja alergiczna na jakiś składnik z którym miałem kontakt czy pewnego rodzaju zakażenie. Czas pokaże jeśli się znacznie nie polepszy czas popędzić do urologa.

Bardzo dziękuję za napisanie nazw leków, byłbym wdzięczny za odpowiedź na pytanie czy tą maść bez recepty można stosować nawet jeśli to nie jest grzybica? Być może ma jakieś właściwości leczące zapalenia i łagodzące. Jeśli maść ta jest w miarę łagodna mógłbym spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
laska160



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 7:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

grzybica ja mialem to samo idz z tym jak najszybciej do dermatologa mnie pomogl po tygodniu przeszlo smoroj mascia clotrimazolum to ci pomoze pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miśkaN



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 8:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ta maść łagodzi swędzenie więc nawet jeśli to nie grzybica to może pomóc.

niestety bywa że faceci mają tą chorobę nie wiedząc o tym bo nie daje objawów, i wtedy zarażasz nieświadomie partnerkę

jedno jest pewno trzeba z tym walczyć bo to dość uciążliwa choroba Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hyunday



Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 8:10 pm    Temat postu: Czerwone Plamki Na Skorze Penisa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze moj post pomoze nie tylko mi ale i wielu innym.
Nigdzie w necie nie moge znalezc informacji na ten temat.
Od 3 tygodni dostaje jakies dziwne czerwone plamki na skórze penisa. Zaczelo sie to kiedy zapisalem sie na basen . Od trzech tygodni zaczalem zazywac vitaminy i intenstywnie cwiczyc na silowni. Nie uprawialem sexu od roku wiec nie moglem sie zarazic jakims wenerem. Myslalem ze sa to zaciecia od golenia ale jak widze plamki sie mnoza.
Plamki nie powoduja bulu. Nie sfedza.
Czy jakis specjalista moze zobaczyc zdjecia i powiedzedziec co to moze byc i jak sie tego pozbyc.

[img] http://c.wrzuta.pl/wi13604/03eb2453002d0247498489bc/Obraz%200050?type=i&key=298yiw2hzU&ft=f [/img]

[img] http://c.wrzuta.pl/wi9820/f7e274a8000fa9a949848934/Obraz%200030?type=i&key=rQC2s0tmNp&ft=f [/img]



------edited by emilka------
temat przyłączyłam do tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to zmiany grzybicze? kup sobie maść clotrimazolum w aptece (ok. 3zł) i smaruj dwa razy dziennie. jeśli po tygodniu nie przejdzie, to do lekarza. skoro intensywnie ćwiczysz, to pewnie się pocisz, staraj się wieć dbać o higienę po ćwiczeniach i dokładnie osuszać miejsca intymne np. ręcznikiem papierowym lub osobnym do tych miejsc
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hyunday



Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
może to zmiany grzybicze? kup sobie maść clotrimazolum w aptece (ok. 3zł) i smaruj dwa razy dziennie. jeśli po tygodniu nie przejdzie, to do lekarza. skoro intensywnie ćwiczysz, to pewnie się pocisz, staraj się wieć dbać o higienę po ćwiczeniach i dokładnie osuszać miejsca intymne np. ręcznikiem papierowym lub osobnym do tych miejsc


Dzieki emilko. Wsumie juz mialem kiedys zmiany grzybiczne ale nie takie jak teraz (wyruzniajace sie czerwone plamki). Wczesniej mialem caly czerwony zoladz. Stosowalem clotrimazole i mi zeszlo po kilku tygodniach.
jeszcze jedno czy clotrimazolum to jest to samo co clotrimazole? Mieszkam w stanach i ciezko tutaj z polskimi lekami.

[img] http://c.wrzuta.pl/wi12480/041648f000183e034984998a/anty?type=i&key=ltPxT9W6G6&ft=f [/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, to ta sama substancja czynna..
skoro mieszkasz w stanach, to możliwe, że nawet dostałbyś pimafucin (nystatyne), który u nas jest na receptę
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 7 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group