Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Raz chuda a raz gruba

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria_14_14



Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 1:40 am    Temat postu: Raz chuda a raz gruba Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam bardzo dziwna przemiane materii raz jestem chuda raz gruba czy moze raz tyje a raz chudne.. co mam o tym myslec??

z gory dzieki za odpowiedz :SmileSmile
_________


Ostatnio zmieniony przez Daria_14_14 dnia Nie Sty 25, 2009 7:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes a moze raz jesz wiecej a raz mniej ?

edytuje nazwe tematu.. na przyszlosc w tytule tematy napisz cos co sugeruje problem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Doma-12



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchaj nie podałaś dokładnie ile chudniesz a ile tyjesz ...

Może masz taką chorobę psychiczną co widzisz siebie w 2 światłach w chudszym i grupszym co ty na to?

A jeśli nawed twoji znajomi zauważyli tą dziwną zmiane to zgłoś się do dietetyka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group