Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Do ktorego roku życia się rośnie ?

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MajkaxD



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Słupsk
PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 3:09 pm    Temat postu: Do ktorego roku życia się rośnie ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko od czego zależy wzrost czlowieka ? Czy jest to uwarunkowane genetycznie ? Czy zależy od pokarmow spożywanych ?I do ktorego roku zycia srednio sie rośnie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiadomo że tak. Małolat który pije, pali nie będzie zbyt zdrowy i dobrze zbudowany. Przyjmuje się kryteria wiekowe ws wzrostu, ale to podobno "sprawa własnego organizmu" do kiedy się rośnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kobieta ponoc do 21... ale nie wiem czy to sie sprawdza Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja to dość urosłam Laughing ale tylko zapewne temu ze rodziców mam powiedzmy "wysokich" Wink
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam takich średnich i jakoś już nie rosnę Sad mam nadzieje, że ten przedział do 21 lat się zazwyczaj sprawdza Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

metis to w duzej mierze zalezy od genow. wiec jesli Twoi rodzice sa sredniego wzrostu to Ty tez taka bedziesz. napewno nie bedzie tak ze oni maja 170 cm a Ty 180 albo wiecej Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 4:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łe u mnie to jest tak, że mama jest niska (155 wzrostu), a tata coś koło 180 wzrostu, mamę przerosłam ale to tak kilka cm różnicy jest Very Happy już chyba więcej nie urosnę Sad a szkoda Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to moze ojca dogonisz? nic nie wiadomo. a ile masz cm?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok 160 Laughing Cool
macie racje, to wszystko zależy od genów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MajkaxD



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Słupsk
PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice sa dosyc wysocy ...Mama 168 a tata 184 cm ....Mam brata ktory ma 17 lat i ma już 186 cm wzrostu ...a ja przy wieku 15 lat mam juz 174 cm wzrostu ...Mi ten wzrost nawet nie przeszkadza Very Happy Ale moglabym juz nie rosnac ...
Moge to nawet wykorzystac ...bo nogi mam szczuple i dlugie ...moze jako modelka ? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group