Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krwawienie z nosa bóle głowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eewelkaa



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 9:23 pm    Temat postu: krwawienie z nosa bóle głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! ostatnio mam częste bóle i zawroty głowy i krwawienia z nosa!!!nie sa intensywne ale jednak czesto sie słabo czuje:( Sad czy moze to świadczyc o jakiejs chorobie?? dzieki z góry za odpowiedz Very Happy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto zrobic badania ogolne: morfologia, ob, badanie moczu.
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napewno POWINNAŚ wykonac te badania natomiasty takie symbtomy moga oznaczać wielorakie "schorzenia" najlepiej będzie jak udasz sie do lekarza. Możeliwe jest że poprostu miewasz migreny i masz słaby układ krwionośny, tj. krwawienie z nosa to pękające naczynka krwionoście . Pękaja one np. z powodu dużego ciśnienia, ale są różne przyczyny. Najlepiej będzie jak udasz sie do lekarza pierwszego kontaktu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eewelkaa



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

racja lepiej takich objawó nie lekcewarzyc dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może za mało jesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eewelkaa



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no gruba nie jestem i nie naleze do tych co duzo jedza ale jem tyle ile potrzebuje:) a pozatym zawsze tyle jadłam a nie mialam takich objawów wczesniej!wiec to nie to!!dzieki pozdrowienia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może nadmiar stresu? Ja na przykład mam bóle w kaltce piersiowej ostatnio:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eewelkaa



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie przechodze ostatnio zadnych stresów wiec nie mam pojecia!pozdro!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To już nie wiem. Wybierz się do lekarza. Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group