Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wyciek ropy i krwi z pępka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadek



Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 3:40 pm    Temat postu: ropa w pępku... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.
od jakiś2 tygodni w pępku zauważylem zbyt często pojawiającą się wydzielinę. Z początku to zlekcewazyłem, ale od jakiegos tygodnia zjawisko sie nasiliło: z pępka wydobywa się substancja przypominajaca ropę, do tego krwawi i zasycha. Całość ma nieprzyjemny zapach, biorę codziennie prysznic, ale wydzielina pojawia sie cały czas... srodek pępka jest zaczerwieniony od krwi, szczypie.
co to moze być, jak temu zapobiec? da radę coś zrobić domowymi sposobami? a jesli nie, to do jakiego lekarza mam sie udać?

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udaj się do lekarza pierwszego kontaktu.Na pewno Ci pomoże Very Happy Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalaa



Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuje iść do chirurga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arash



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 10:40 pm    Temat postu: Wyciek ropy i krwi z pępka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od ponad miesiąca wycieka mi z pępka jakaś maź, niedawno zauważyłem także krew. Czy może mi ktoś napisać co jest tego powodem i jak się temu zaradza??? i czy jest to coś poważnego???
Pozdrawiam



-----edited by emilka----
temat przyłączyłam do podobnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 7:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W pępku z regóły zbiera się dużo bakteri bo ciężko go dokładnie umyc, pewnie gdzieś się skaleczyłe, zadrapałeś w pępek i teraz on się babrze. Najlepiej idz do lekarza pewnie zaleci ci przemywanie czymś i maść da.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group