Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Hemoroidy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anula25



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 9:01 pm    Temat postu: Hemoroidy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy w czasie ciązy można bezpiecznie stosować POSTERISAN Question
W aptece nie udzielono mi informacji na ten temat bo podobno w ulotce dołaczonej do leku nie ma żadnej wzmianki dotyczącej stosowania leku w ciąży.
Może któraś z Was stosowała POSTERISAN Question

Już trzy dni męczę sie z bólem, który jest nie do zniesienia Crying or Very sad

Załatwiłam sie tak spędzając swieta u rodziny. Napewno jest to wina zbyt długiego siedzenia w jednej pozycji (ostatnio wyprózniam się codziennie).


A może sa jakieś domowe sposoby by złagodzic ból Question
Czy żylaki sie same wchłoną Question
Hemoroidy wewnętrzne bolały tylko przy wypróznianiu, ale zewnętrzne są o wiele gorsze i do tego aż tak się powiększyły - KOSZMAR Crying or Very sad
Prosze o jakąs radę


Ostatnio zmieniony przez anula25 dnia Pią Mar 28, 2008 9:06 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

posterisan myślę, że powinien byc bezpieczny w ciąży.

domowych sposobów nie znam. obmywaj może okolice odbytu ciepłą wodą z mydłem i osuszaj bawełnianym ręcznikiem..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula25



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może któraś z ciężarnych ma problemy z hemoroidami i mogłaby mi polecic jakąś maść, oczywiście taką którą można bezpiecznie stosować w czasie ciąży? Najlepiej ze środkiem znieczulającym.

Dziękuję i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poszperałam na forach ciążowych, to tam dziewczyny używały w ciąży posterisan, procto-glyvenol, avenoc i preparation h najczęściej.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 12:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podobno zwykly krem nivea lagodzi bol i powoduje chowanie sie hemoroidow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group