Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zbyt długi okres

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eternal



Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 5:06 pm    Temat postu: Zbyt długi okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z forumowiczek miała kiedys okres trwajacy dwa tygodnie lub dluzej? A jesli tak, co bylo przyczyna i jak wygladalo leczenie? U mnie wlasnie 13 dzien mija i konca nie widac Sad Wrecz przeciwnie, tej krwi jest wiecej niz na poczatku Confused Do lekarza ide w srode prawdopodobnie ale coz on mi poradzi..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od ilu lat miesiaczkujesz? Shocked boze az 2 tyg. okres! cos nie tak jest. pedz jak najszybciej do lekarza..nie zazywałas zadnych tabletek "po"?
nie mam pojecia skad tak długie krwawienie,ale to nic dobrego nie wrozy..mozesz stracic bardzo duzo krwi a nawet bedziesz slabnac Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze byc duzo przyczyn np. miesniaki... proponuje szybko pedzic do lekarza bo taka duza utrata krwi moze nawet doprowadzic do anemii Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eternal



Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja juz miesiaczkuje od 9 lat wiec kawal czasu! Dzis 15 dzien okresu.. Confused Rok temu zdazylo mi sie miec okres 13 dni. Po wizycie u lekarza okazalo sie ze mam torbielki na jajnikach. Czy to moze byc przyczyna? Czy raczej z hormonami cos nie tak? Nie biore zadnych tabletek hormonalnych. Po tym jak sie dowiedzialam o torbielkach bralam nie dluzej niz miesiac bo bardziej mi to zaszkodzilo niz pomoglo. Do dzis lecze sie z depresji ktora wywolaly te tabletki. I nie chce sie juz w nic pakowac bo poza wszystkim mam jeszcze epilepsje i podejrzenie problemow z tarczyca Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki jakie byly zazywane to Diane 35 czy jakos tak

no nie wyglada to najlepiej z tym okresem Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no torbiele moga byc 1dna z przyczyn tak długiego okresu.. Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bell



Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 10:34 am    Temat postu: 16 dni krwawienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prosze o pomoc ...juz 16 dzień mam miesiączkę,jestem dorosłą kobieta ,a więc napewno nie są to burzliwe zawirowania hormonalne ,nie zażywam tabletek anty. i nie szukam porady w stylu ,,Niezwłocznie udaj sie do lekarza,,..prosze o odpowiedz kogoś o podobnej przypadłości


-----edited by emilka----
temat przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poranek



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zaświaty
PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To czasem nie musi byc anomalia, niektore kobiety tak maja moja mama tak ma, dobrze dzialaja ziola regulujace krwawienie miesiaczkowe i cykl miesiaczkowy.
Jezeli ktos zainteresowany moge podac pare mieszanek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bell



Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odpowiedz ,ale jednak wybrałam sie do lekarza ,niby nic nie ma ,ale jeden jajnik jest dziwnie duży ,przepisała mi trzymiesięczną kurację hormonalna (niestety)....no zobaczymy ,chce to skonsultowac jeszcze z jednym ginekologiem ,bo 4 lata temu leżałam w szpitalu na ,,dziwnie duzy jajnik,, (cysta wielkosci pomarańczy)
Jeszcze raz dzięki za oddzew:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bakus



Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc dziewczyny moja koleżanka ma cały czas okres już chyba ponad miesiac nie wie co to jest może wy wiecie ???? pomóżcie prosze i odpiszcie


-----edited by emilka----
a co mają kosmetyki i pielęgnacja ciała do okresu?
temat przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group