Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz, błona dziewicza a ciąża - zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yyzz



Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 4:09 pm    Temat postu: pierwszy raz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc

pierwszy raz jeszcze przede mna ale nie ukrywam ze bardzo mnie ciekawi ... wiele juz czytalam na roznych stronach i mysle ze wiele wiem juz na ten temat ... - wasz forum to jest mistrzostwo - podziwiam wielkie zaangazowanie - szacuneczek ...

przejde do rzeczy - chcialabym by moj pierwszy raz byl beztroski ... czytalam wiele ze seks mimo ze jest przyjemny to sa i tacy dla ktorych pozniej jest to wielki niepokoj ... (co bedzie jak bedzie dziecko?) ... chcialabym za pierwszym razem nie martwic sie
1. o antykoncepcje
2. o zajscie w ciaze

moje pytanie brzmi: jesli zdecyduje sie kochac z moim partnerem bez zabezpieczenia i wybiore czas mniej wiecej na 2,3 dni przed rozpoczeciem kolejnej miesiaczki czy moge byc pewna ze bez zabezpieczenia nie zajde w ciaze? ... wiem ze to troche wszystko bardzo zaaranzowane ... ale mysle ze spokoj to pierwsza rzecz jaka chcialabym miec podczas pierwszego razu ... - znam moje cialo dosc dobrze ... obserwuje sluz i mniej wiecej kojarze kiedy sa dni plodne a kiedy nie - ponadto cykl mam bardzo regularny - 28 dni - w zyciu opoznil mi sie ledwie moze z 2 razy (raz o 1 dzien, a raz o 4 dni) ... kiedys mialam nawet krotsze cykle ... teraz jakos sie unormowaly ... wiec jesli zdecyduje sie na 26, 27 dzien czy moge byc spokojna?

sorry za dosc blahy post ... ale mysle ze pierwszy raz to jednak wielkie przezycie i chcialabym nie martwic sie o nic ... ani o gumki ... ani o niechciane dzieci ...

z gory dziekuje za odpowiedzi

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem tylko ciekaw ile masz lat?

Czytając to jakoś dziwnie jestem spokojny o Ciebie, chyba dla tego że tak to powinno wyglądać w praktyce. Jak sie che coś zacząć to warto sie nad tym zastanowić.

To wcale nie błachy post, to właśnie proprcja jest jakaś chora.
Zamiast tylu postów o tym "czy jestem w ciąży" już po fakcje powinno być tyle postów jaki Ty napisałaś.

Ciekawą i myśle że porzyteczną lektórą co do metod naturalnych jest tutaj.
http://voila.pl/409dc

Dąże o kopie na innym serwerze, tak abym miał pewność iż te materiały są dostępne. Jak na chwile obecną sprawdziłem i link ten działa.

Metody naturalne mają o tyle problem iż ciało kobiety to nie maszyna, czasem są pewne odstępstwa, które owszem da sie przewidzieć ale zamuje to troche czasu. Tak jak opisujesz są to dni niepłodne, więc toretycznie wytrysk w środku nic nie daje, plemniki nie mają do czego dotrzeć, a właściwie jak dotrą to i tak sie nie przedostaną przez osłonke jajeczka.

Piszesz iż to tylko ty sie zastanawiasz nad metodą, to dobrze, chodz warto też znać zdanie partnera. Metode powinno sie uzgadniać wspólnie. Chodz naprawde chwali Ci sie że tak podchodzisz do sprawy.

Nie ma 100% metody, planowanie poczęcia, czyli metody naturalne jaki chemiczne i mechaniczne nigdy nie dają możliwości zaniechania samokontroli.
Czytając twoją wypowiedz jakoś nie umie sobie wyobrazić że osoba tak pisząca mogła by zatracić człowieczeństwo i przejść na poziom instynktu, kochając sie nie zwarzając na skutki, jak to robią zwierzęta.

Myśle że uda wam sie wybrać odpowiednią metode i potrafić ją zastosować.
Najskuteczniejszą metodą jest szklanka wody zamiast + odpowiednia metoda antykoncepcji daje naprawde ogromną satysfakcje i przyjemność.

Tak jak piszesz ta przyjemność jest naprawde ogromna, gdy najpierw sie troche pomyślało co i jak chce sie zrobić. Metodą małych kroczków na początku, poznając po kilka w jednym czasie doznań, oraz panując nad sytacją na tyle aby po wszystkim (a właściwie w połowie), wspomnienia wywaływały kolejną fale roskoszy, ta roskosz jest inna, nie do opisania nawet. Błogość, ciepło rozlewające sie po całym ciele, chwilowe przymroczenie, wspomnienie dotyku, wypełnienia, to takie delikatne a zarazem przyjemne.

Szkoda naprawde szkoda by pozbawić sie tego wszystkiego nie panując nad sytacją pdczas zblizenia.

Niezależnie od metody, warto zwrócić też uwage na pewne kwestie, takie jak:

- Nie ograniczanie sie czasem (nie zbyt to przyjemne jak wie sie że ma sie dla siebie czas od 15:15 do 17:30), owszem szybkie numerki nawet w o wiele krótszym czasie dla niektórych mogą być bardzo ekscytujące, ale warto z tym zaczekać gdy nabierze sie doświadczenia.

- Poczucie bezpieczeństwa, nie wyobrażam sobie sytacji gdzie rodzice wyszliz domu na zakupy i przypuszcza sie że ma sie załóżmy 3 godziny wolny dom, a za 1,5 godizny każdy z was nasł----- czy przypadkiem drzwi sie nie otwierają, rodzice wrócili wcześniej. Też niezbyt konfortowa sytacja jak na pierwszy raz.

- Nie narażać sie na maksimum wrażeń. Nie należy odrazu iść na głęboką wode, najpierw przecież miło jest rozłożyć w czasie pieszczoty, pocałunki, zdięcie części garderoby. Nagość wiąrze sie ze wstydem, po co narażać sie na naprawde zwiększenie stresu, jak można wcześniej powolutku sie do tego wszystkigego przyzwyczaić, dotyk, pocałunek, widok partnera/partnerki w bieliźnie, bądz bez koszulki, to sprawia iż podczas pierwszego razu na gość nie jest tak wielkim problemem.

- Reżyserowanie, sama zwróciłaś na to uwage. Jasne że planowanie szczegółów, daty z godziną i tak dalej nie ma większego sensu. Dla tego warto ustalić kiedy jest sie gotowym i na co. Stopniowe wtajemniczanie sie w świat erotyki pozwala na określenie kiedy chce sie już iść "na całość", w tedy można sobie przygotować nieco rzeczy. Bardziej miło (romantycznie?), jakiś wypad do jakiegoś wypoczynkowego miasta na 2 dni. A może zupełnie coś innego, co da wam spokojną możliwość zajęciem sie sobą. Nie określając odrazu kiedy to będzie, obaj wiecie że jesteście gotowi i teraz spokojnie (oczywiście w miare spokojnie i ile przy takich sprawach możn zachować tak do końca zimną krew, w końcu to magia doznań, psyhicznych i fizycznyh) na dogodny moment.

Myśle że jeszcze troszke trzeba by sie pozastanwiać i zdecydować, a za jakiś czas napewno będziecie sie cieszyć sobą nawzajem.

Pozdrawiam serdecznie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pure_poisoon



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 12:40 am    Temat postu: pierwszy raz a ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. Mam bardzo poważny problem i liczę na państwa pomoc. Otóż tydzień temu kochałam się po raz pierwszy ze swoim chłopakiem. Oczywiście on się zabezpieczył była prezerwatywa. Ponieważ był to mój pierwszy raz bardzo boję się, że mogłam zajść w ciążę. Zdaję sobie sprawę iż prawdopodobieństwo jest niewielkie. Ehh no więc cykle miesiączkowe raczej nie mam regularne. Wcześniej ich również nie liczyłam dokładnie. Zdaję sobie dopiero teraz jaki to był błąd. Zazwyczaj jednak miesiączkę mam pod koniec miesiąca.
Moje pytani brzmi, jakie jest prawdopodobieństwo zająścia w ciąże w takim własnie wypadku ? stosunek odbył się na początku miesiąca, kiedy ja mam zazwyczaj miesiaczke pod koniec, no najwczesniej w srodku... i z prezerwatywą ?? Liczę na państwa pomoc..



--------edit by drapaka-----
Temat został zmieniony. Proszę pisać taki tematy, aby mówił o czym jest post. Proponuje tez zapoznanie się z tematem "jak pisac posty"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magda.M



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kielce
PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 1:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro się zabezpieczyliście, prezerwatywa nie zsunęła się ani nie pękła to nie ma takiej możliwości, żebyś była w ciąży. Możesz być spokojna... Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pure_poisoon



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 2:26 am    Temat postu: do Magdy.M Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za uspokojenie, strasznie sie denerwuję. Chlopak stwierdził, że nie powinnam być w ciąży bo z prezerwatywa bylo wszystko ok. Ale sama wiesz ile to jest strachu. Zwłaszcza, że był to ój pierwszy raz. W każdym razie dziekuje za uspokojenie obyś miała rację Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 12:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie. Przerwatywa to dośc dobre zabezpieczenie.
W Twoim przypadku nie ma się czym martwić Smile
Ale zacznij sobie liczyć dni w cyklu- to dość ważne, a pozatym przy wizycie u ginekologa takie informacje są potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pure_poisoon



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 2:23 am    Temat postu: pierwszy raz a miesiączka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jakiś czas zamieszczałam tutał artykuł odnośnie pierwszego razu. Dzisiaj piszę poraz kolejny z kolejnym zapytaniem. Mianowicie chodzi mi o menstruację. Otóż niektóre źródła których wymieniać tutaj nie bede podaję iż po odbyciu pierwszego stosunku miesiączka może się śpóźnić. Chciałabym dowiedzieć się coś na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze tak byc a nie musi:) z tego co wiem to zdaza sie to dosc zadko ... jest to zwiazane z duzym przezyciem, stresem oraz innymi emocjami Smile pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziubdziasekk



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 11:21 am    Temat postu: Pierwszy raz, błona dziewicza a ciąża - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiedzzcie mi czy jesli nie przebije sie blony dziewiczej mozna zajsc w ciaze


---------edited by yalissea------

Już były podobne pytania i tematy. Należało tylko poszukać.

a tak przy okazji - proszę nazywać tematy tak, by odzwierciedlały treść wiadomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jasne ze mozna Wink bylo juz tutaj takie pytanie Laughing błona nie stanowi "tarczy ochronnej" tak jak kiedys uwazano Wink mozna np. poprzez palce-partner wprowadzi sperme do pochwy i dodatkowo dni płodne i fasolka gotowa Very Happy podkreslam ze takie przypadki sa,rzadko ale jednak Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group