Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Temperatura w ciąży

Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aga838
Gość









PostWysłany: Sro Lut 08, 2006 5:47 pm    Temat postu: jak to jest z ta temperatura? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wiec mozliwe jest ze jestem w ciazy choc jest bardzo nieduze prawdopodobienstwo.codziennie mierze temp i to ona mnie najbardz niepokoi.otoz to juz 20dzien mojego cyklu(zazwyczaj moj cykl trwa ok29 dni)no i mniej wiecej w polowie cyklu przez kilka dni mialam podwyzszona temp.zawsze mierze ja rano,przed wstaniem z lozka,w pochwie i zawsze tym samym termometrem.w ostatnich kilku dniach temp znowu spadla i kiedy mierze ja rano to jest zazwyczaj36,6 ale problem w tym ze za kazdym razem kiedy potem mierze ja poznym popoludniem to jest37 a czasem nawet wiecej...wiec jak ja mam to interpretowac???ktore pomiary sa rzetelne???i czy to normalne zeby temp w ciagu dnia tak bardzo skakala???
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 08, 2006 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten z samego rana, przed wstaniem z łóżka.

Puźniej temperatura może być wyższa, zazwyczaj pod wieczór Wink zmęczenie organizmu, narażenie na stres, bakterie, zmiany meperatur, wysilek fizyczny, spalenie pokarmów. To wszystko może nieznacznie podnieść temperature ciała Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Lut 08, 2006 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie-nieznacznie....a moze podniesc o 0,4-0,5 stopnia???prosze odpisz mi szybciutko;((
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 08, 2006 8:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to jest wmiare nieznacznie Wink

P.S.

Ja odpisuje tak szybko jak tylko to możliwe Wink Jestem pare razy dziennie na forum Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Lut 08, 2006 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem wiem ale ja bardzo niecierpliwa jestem:D dziekuje serdecznie:):*
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 08, 2006 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma za co Smile

Mam nadzieje że bedziesz częściej witać na forum - nie tylko gdy sama będziesz miała problem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tą temperaturą to różnie bywa... Ja zarówno będąc w ciąży jak i podczas normalnych cyklów po owulacji miałam temperaturę rano 36,4-36,6 a już od godz. 10-11 miałam 37,0 - 37,4. Natomiast zawsze spadała mi temperatura dzień przed miesiączką. Wydaje mi się że to zależy od indywidualnie od kobiety.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dalego podaje sie że obserwacje nalezy prowadzić dłuższy czas i je najlepiej zapisywać Smile

Jest to indywidualna sprawa i nie da sie napisać że wszystkie obiety będa miły tak samo. Za to przy obserwacjach można zaobserwować kiedy co sie dzieje. Na tym polega ta metoda, nie na porównywaniu wyników z jakąś mądrą abelką tylko na poznaniu mechanizmów własnego ciała Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 9:21 am    Temat postu: temperatura Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze tylko jedno pytanko....czy podwyzszona temperatura jest przed okresem w dniach nie plodnych czy raczej w plodnych??I przez jaki czas sie utrzymuje....sprawdzam od wczoraj i mam 37.2 a gdzies za 8 dni powinnam dostac okres...troche mnie to zastanawia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy moglby ktos mi powiedziec jak to jest Sad ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Następny
Strona 1 z 33

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group