Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziewczynka czy chłopczyk?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 12:20 pm    Temat postu: Dziewczynka czy chłopczyk? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, juz za 9 dni będę wiedziała czy zostanę mamą synka czy córeczki. Ale ja juz tak bardzo nie mogę się doczekać... Wiecie może jakie objawy w ciąży "sugerują" dziewczynkę a jakie chłopca/ Od czego to zależy. Słyszałam że jak się na początku ciąży dużo wymiotowało to na dziewczynkę, albo że jeżeli w ciąży się je słodycze to tez na dziewczynkę. Tak samo z wyglądem... ładny wygląd na chłopczyka... Ale to tylko tak się mówi czy jest w tym cos prawdy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sumie nie wiem czy w to wierzyc Wink moja przyjaciołka cała ciaze nie wymiotowała Exclamation ani razu Exclamation wszystko przebiegło bezproblemowo i miała bardzo ładna cere i urodziła cudowna core Razz Very Happy u kazdej kobiety przebiega to inaczej. Chec na słodkie-dziewczynka,na ostre- chłopak.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ci powiem jak bylo u mnie.Na poczatku ciazy strasznie wymiotowalam,nie moglam nic jesc a jesli to tylko ostre i dobrze przyprawione rzeczy.W drugim trymestrze totalna odmiana tylko slodkie moglam zyc tylko czekolada itp. Wink ,pozniej w trzecim trymestrze tylko owoce cytrusowe pomarancze grejpfruty mandarynki Wink Wiec co trymestr mi sie zmienialo.Co do wygladu to tak jak w ciazy nie wygladalam wczesniej ani chyba juz nigdy nie bede wygladac.Cere mialam nieskazitelna i kazda napotkana osoba mowila mi ze ciaza niesamowicie mi sluzy,wygladalam podobno slicznie i taka tez sie czulam(bylo minelo Wink)Ale ja szczerze mowiac nie wierze ze to wszystko ma jakis wplyw na plec dziecka .Mi kazdy powtarzal ze bedzie chlopczyk na USG niestey nie bylo widac , a kazdy tylko ze na bank chlopiec.Imie wybralismy Mateuszek ubranka niebieskie a urodzila sie sliczna zdrowa Julenka wiec nie ma na to reguly Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u moich znajomych i u rodziny zauważyliśmy, że jeżeli brzuch jest szpiczasty, to będzie chłopczyk a jeżeli okrągły jak piłeczka to dziewczynka w znanych mi przypadkach trafia na 99% Smile
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To by sie u mnie zgadzalo bo ja wlasnie wygaladalam jakbym miala pileczke zamiast brzuszka Very Happy wiec to chyba jako nieliczne sie sprawdzilo , moze cos w tym jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie to chyba wszystko sie sprawdzilo,nie wymiotowalam w ciazy/mialam lekkie mdlosci/,brzuszek mialam jak malutka pileczke,jadlam glownie kwasne,na slodycze wogole nie mialam ochoty no i wygladalam ladnie i urodzilam slicznego chlopczyka.Ale nie zawsze sie to sprawdza,to sa tylko takie stereotypy,choc troche prawdy w tym jest.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja w pierwszym trymestrze to jadłam a wręcz pochłaniałam słodycze, teraz jestem w drugim i nie mam zabardzo ochoty na słodkie. Za to jem dużo mięsa, a na początku ciąży mnie od mięsa odrzuciło. Już tylko 5 dni i będę wiedziała. Od razu wskocze tutaj i się wam pochwale. Co do brzuszka to mam malutką piłeczkę. Według was dziewczynka... Hmm chciałabym ale jest jeszcze coś. U chłopaka w rodzinie jest taka dziwana zasada że chłopacy mają synów a dziewczyny rodzą córeczki. Więc wychodzi na to że powinnam mieć synka. Aż sie nie moge doczekać tej wizyty. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Pozdrawiam. I do czwartku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to czekamy edytka na wiesci.W zasadzie to wszystko jedno czy dziewczynka czy chlopczyk najwazniejsze zeby malenstwo bylo zdrowe.Trzymam za was kciuki i czekam na poscika czy nosisz pod serduszkiem core czy synusia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak tak czekamy Very Happy Very Happy ciekawe tylko czy dzidzia da pokazac co ma hehe Laughing nie zawsze dobrze lezy Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokladnie,czasem tak sie dzidzia ulozy,ze nie chce pokazac co tam skrywa,ale czekamy na wiesci Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group