Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Meridia na odchudzanie??

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siwa6018



Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Piła
PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 7:06 pm    Temat postu: Meridia na odchudzanie?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Brał ktos moze Meridie na odchudzanie?? bylam dzsi u mojego rodzinnego i zaproponowal mi zebym brała meridie na odchudzanie jakos nie moge sie skusic na kupienie tych tabletek nie dosc ze kosztuja 105 zl to jeszcze maja duzo skutkow ubocznych o ktorych tyle sie dzis naczytalam ze mnie przeraza branie ich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli ma dużo skutków ubocznych to odradzam branie tych tabletek, może twój lekarz jak to ostatnio często się o tym słyszy, podpisał "umowę" z firmą produkującą te tabletki i namawia swoje pacjętki do przyjmowania tego.
Powiedz lekarzowi np. że te tabletki są za drogie i czy nie mógłby ci poradzić jakieś tańsze i bezpieczniejsze.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Troszke pocytalem Cool i doradzam siete i spalacz jakis Very Happy

A o sibutraminie <na niej oparty jest ten lek> mam tyle info:
Kod:

- przepisywany wyłącznie przez lekarza,
- jedynie w przypadku otyłości, gdzie BMI jest >30 loob >27 w przypadku, gdy istnieje zagrożenie zdrowia chorego
- posiadający wiele skootkoow ubocznych,
- wchodzący w interakcje z lekami i chorobam



Kod:
skootek uboczny - % w gr. sibutraminy - % w gr. placebo

ogoolne
- bool głowy 30,3 - 18,6
- bool plecoow 8,2 - 5,5
- syndromy przeziębienia - 8,2 - 5,8
- osłabienie/astenia - 5,9 - 4,1
- boole brzoocha - 4,5 - 3,6
- boole w klatce piersiowej - 1,8 - 1,2
- boole karku - 1,6 - 1,1
- reakcje alegiczne - 1,5 - 0,8

układ sercowo-naczyniowy
- tachykardia - 2,6 - 0,6
- wazodylatacja - 2,4 - 0,9
- migrena - 2,4 - 2,0
- nadciśnienie - 2,1 - 0,9
- palpitacje - 2,0 - 0,8

układ pokarmowy
- jadłowstręt - 13,0 - 3,5
- zatwardzenie - 11,5 - 6,0
- wzrost apetytu - 8,7 - 2,7
- mdłości - 5,9 - 2,8
- dyspepsja - 5,0 - 2,6
- nieżyt żołądka - 1,7 - 1,2
- wymioty - 1,5 - 1,4

metabolizm
-wzrost pragnienia - 1,7 - 0,9

układ mięśniowy
- boole stawowe - 5,9 - 5,0
- boole mięśni - 1,9 - 1,1
- stany zapalne ścięgień i pochewek - 1,2 - 0,5

układ nerwowy
- nadmierna soochość w ustach - 17,2 - 4,2
- insomnia - 10,7 - 4,5
- zawroty głowy - 7,0 - 3,4
- nerwowość 5,2 - 2,9
- lęki - 4,5 - 3,4
- depresja - 4,3 - 2,5
- mrowienie skoory - 2,0 - 0,5
- senność - 1,7 - 0,9
- poboodzenie CUN - 1,5 - 0,5
- wahania nastrojoow - 1,3 - 0,5

układ oddechowy
- nieżyt nosa - 10,2 - 7,1
- zapalenie krtani - 10,0 - 8,4
- zapalenie zatok - 5,0 - 2,6
- kaszel - 3,8 - 3,3
- zapalenie krtani - 1,3 - 0,9

skoora
- wysypka - 3,8 - 2,5
- nadmierne pocenie się - 2,5 - 0,9
- trądzik - 1,0 - 0,8

zmysły
- zmiana smaku - 2,2 - 0,8
- problemy ze słoochem - 1,7 - 0,9
- bool ucha - 1,1 - 0,7

układ moczowo-płciowy
- bolesne miesiączkowanie - 3,5 - 1,4
- zakażenie droog moczowych - 2,3 - 2,0
- drożdżak pochwy - 1,2 - 0,5
- krwotok maciczny - 1,0 - 0,8

prodoocent leku przyznaje i potwierdza przynajmniej 32 zgony wskootek brania meridii

co więcej, przeciwwskazania do stosowania leku obejmooją m.in. jaskrę, problemy z nerkami i wątrobą, choroby psychiczne (sibutramina była kiedyś stosowana jako antydepresant), osoby cierpiące na choroby ukł. sercowo-naczyniowego, migreny etc.; przez pierwsze trzy miesiące kooracji pacjent powinien chodzić do dwa tygodnie na wizyty kontrolne; z tego, co pamiętam, lek daje max ~10% masy ciała* w przeciągu roku, bo tylko tyle powinien być stosowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
siwa6018



Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Piła
PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedz jeszcze bardziej uprzedzilam sie3 do brania tych tabletek:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pukeko



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 10:16 pm    Temat postu: Meridia 10 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy ktoś odchudzał się za pomocą tabletek meridia 10?Czy można schudnąć dzięki tym tabletkom i jak onem działają??


----edit by emilka-----
temat przyłączam do tematu, dotyczącego tego preparatu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Frida



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: toruń
PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 12:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maridia to gó***! nie pakuj sie w to

---edit by Wind_of_hope---
Prosze zachowywac sie kulturalnie. Zamiast G**** mozna napisac nie jest tego warte nie? pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
siwa6018



Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Piła
PostWysłany: Nie Sie 26, 2007 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak tez myslalam........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czokata



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 1:07 pm    Temat postu: Nie! Nie! NIe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Naprawdę odradzam branie tych tabletek. Zażywała je moja mama, chyba z trzy razy. Schudła co prawda z 85kg do 60,ale jakim kosztem! Wyglądała jak chodząca śmierć! Blada, pociągła twarz, podkrążone oczy i wypadające włosy. Jedyne co ładne to figura, moja kolezanka z kolei miała po tym omdlenia i ma teraz jakieś problemy z przysadką mózgową z powodu tabletek, ciągle jeździ na tomografie. Skutków ubocznych jest tak wiele, że aż szkoda wymieniać. Rozumiem, że bardzo chce się schudnąć, bo sama się odchudzam, ale nie takim kosztem! Trzeba tylko znależć odpowiednie ćwiczenia i dietę i wszystko się ułóży, wiem, że to może i standardowe gadanie, ale taka prawda Smile JA jakoś schudłam już 13kg w 2 miesiące i to bez żadnych wspomagaczy i ćwiczeń. ODRADZAM! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sarajulka



Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 11:40 pm    Temat postu: MERIDIA tableti Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hi
ja bym nie radzila tego leku spozywac poniewaz sklada sie on przedewszystkim z sibutraminy czyli pochodnej anfetaminy,wiec pzez co kazdy powinien sie domyslec ze ten lek takze moze uzalezniac wiele osob na poczatku czuje sie oszolomionych,bole glowy,czuja sie pijani ,to sa skutki organizmu na narkotyk dlatego czlowiek ma brak apetytu,znam pare osob ktore to zazywalo i nie radzilabym,co prawda jest skuteczny ale czy oplaca sie truc sie takim swinstwem ktore szkodzi watrobie,sercu itd czytalam i pytalam sie lakarzy i na forach bralam do roznych osob gg ktore to zazywali i nie doradzi zeby to brac dlatego tez nie zazywam tego moge podac stronke z dobrymi i skutecznymi dietmi bo nie ma sensu truc sie specyfikami przez ktore potem sie bedzie zalowalo zdrowia
---link został skasowany ze względu na regulamin forum---- emilka po boku sa najrozmaitsze diety jedna wyprubowalam i jest skuteczna i bez zadnych tabletek,takze na roznych forach chwala ze jest ok ale sa fora na ktorych duzo osob sie skarzy ze stracilo totalnie zdrowie i nie wiedza co teraz poczac pozdrawiam


------edited by emilka-----
jest jeden temat, poświęcony temu preparatowi, to niech jeden zostanie. nie wiem, po co pisać dwa identyczne posty. temat został skasowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 10:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh.. tak patrze po tych dietach to najlepszy przepis na: "jak sie szybko zaglodzic"

Laughing

a sama meridia Smile ogladal ktos "Requiem for a dream" ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group