Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwne brązowe upławy po okresie

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konwalja



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 6:34 pm    Temat postu: dziwne brązowe upławy po okresie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktos ma pojecie dlaczego po tym jak skonczyla mi sie miesiaczka i minely z 3-4dni pojawila sie krew?tzn a raczej drobne planienie ... czego to moze byc przyczyna?Czy moze to miec zwiazek z tym ze kochalismy sie zmoim facetem?chociaz w tym dniu nic takiego nie mialo miejsce dopiero nastepnego na wkladce zobaczylam sluz z krwia..
Prosze o odpowiedz


UWAGI REDAKCJI:
Informacje na ten temat można znaleźć w tym tekście: Brązowe upławy po okresie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja obstawiam,ze to jeszcze 'pozostałości' z okresu ... czasem tak bywa. 3-4 dni mieszą sie w normie. Albo ewnetualnie jakies zarapanie,ale to by po stosunku bylo widac, a nie na drugi dzien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KmK



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 2:50 pm    Temat postu: Krwawienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wybrałam dory pokój na ten wpis, ale licze na jakąś odpowiedź za którą z góry dziękuję. Mianowicie niedawno dostałam okres dosyc obwity i trwał 4dni, ale po nim mam krwawienia a dokładnie plamki krwi które trwaja już kilka dni nie kiedy jest to gestrza wydzielina ( nie upławy ) bo to jest krew, anastepnym razem " woda z krwią ). Jestem za nie pokojona tym. Jeśli możecie mi pomuc odpowiadając na pytanie co to może byc i od czego będe bardzo wdzięczna.


----edit by Pituszka
Proszę nie zakładać dwóch takich samych tematów, jeden z nich został usunięty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_duszek



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 1:16 am    Temat postu: Krwawienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez tak raz mialam ale za bardzo sie tym nie przejelam. Tylko, ze moje cykle sa nieregularne dlatego raczej sie mnie to nie zaniepokoilo. Czasmi miesiaczka jest bardziej obfita i pojawiaja sie jakies ,,urozmaicenia''. Ale jesli czujesz sie tym zaniepokojona to nie zaszkodzi wizyta u ginekologa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martyna26



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: białystok
PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 9:36 pm    Temat postu: dziwne brązowe upławy po okresie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Jestem pierwszy raz na tym forum, chciałabym prosic o pomoc, wskazowki(moze ktos tak miał)odnosnie dziwnych upławów ktore pojawiły sie u mnie zaraz po miesiączce tzn., miesiaczka rozpoczeła sie 10 marca i trwała tak do 15 marca nastepnie zaczełam plamic dziwnymi gestymi upławami koloru ciemnego brazu, towarzyszy mi przy tym bol jajnikow z obu stron(zwłaszcza lewy)tak mam juz drugi miesiac, miesiaczki mam regularnie co 29 dni,prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 4:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale uplawy masz takie przez cale te 2 miesiace czy tylko pare dni po okresie?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martyna26



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: białystok
PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam ponownie
Nie, te uplay mam pare dni po okresie nie non stop, ale przy tym uporczywy bol zwłaszcza w lewym,dolnym boku, zrobiłam nawt na własą reke wyniki OB , pierwszy raz 2 marca i to był wynik: po 1 godz 11 a po 2 godz 32, to było zrobione przed okresem, moja lekarz przez tel powiedziała ze to pewnie przed jajeczkowaniem teraz zrobiłam po okresie 16 marca(bo boli mnie w tym boku) no i wyszło po 1 godz 11 po 2 godz 28.Nic z tego nie rozumiem maleje a boli coraz bardziej, jeszcze nie dzwoniłam do doktorki, zastanawiam sie nad zmiana lekarza,najgorsze jest to ze niemam nikogo zaufanego Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 1:16 pm    Temat postu: który lekarz? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli uważasz, że obecny lekarz ma nieodpowiednie kompetencje, to go jak najszybciej zmień.
Wiem z własnego doświadczenia, że faktyczny szpec potrafi zrobić od ręki to, co innym nie udawało się przez lat.
Zrób delikatny wywiad wśród sióstr, bo one wiedzą najlepiej.
Czasami warto nawet poczekać, bo zazwyczaj nie cierpią oni, na brak pacjentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 1:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez mam z 2-3 dni po okresie brazowe uplawy - sa zabarwione resztka krwi po okresie, i tez mnie zawsze brzuch boli dopiero po okresie. Ja sie niczym nie martwie, ale lepiej idz do lekarza sie upewnic Smile
zdrowka zycze!
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z fasolka ja tez tak zawsze mam po okresie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group