Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

meizitanc

Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izabela
Gość









PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 6:46 pm    Temat postu: meizitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałabym sie cos wiecej dowiedziec o tym preparacie na odchudzanie. biore ten lek i schudlam juz 3 kilo ale boje sie ze po odstawieniu beda skutki uboczne.meizitanc podobno pochodzi z Chin.
Powrót do góry
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie stosuje ale czytałem opinie ludzi, którzy stosują. Nikt nie zaobserwował skutków ubocznych. podobno nie ma efektu jojo po zaprzestaniu brania. Ale trzeb abyc sceptycznym w stosunku do środków niewiadomego pochodzenia, które nie sa przepisane przez lekarza. Jesli nie zażywasz czegos pod kontrolą lekarza (najlepiej dietetyka) to bierzesz na siebie dużą odpowiedzialność. Nie wierze w cudowne srodki na odchudzanie. Najlepsza droga, aby stracić na wadze to dieta pod katrolą lekarza dietetyka. Nie zapominaj o właściwym odżywianiu. Organizm potrzebuje odpowiedniej ilości składników, aby móc właściwie funkcjonować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 5:58 pm    Temat postu: Re: meizitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem sceptycznie nastawiona do cudownych środków czy to z Chin czy z Indii czy z końca świata..
Bardzo dużo i przez wiele czasu testowałam na sobie wiele specyfików i wiem że jeśli zdarzy się przysłowiowy "cud" to tak czy tak ma on skutki uboczne..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
CiociaTori



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lek ten opiera się na efedrynie, która powoduje bardzo duży przypływ energii i chwilowym brakiem apetytu. na skutki uboczne typu: suchość w gardle i uszach, UZALEŻNIA, przy dłuższym stosowanie bardzo silnie wpływa na prace serca. dlatego po stosowaniu tych tabletek można się spodziewać efektu jo-jo:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kaśka napisał:
lek ten opiera się na efedrynie, która powoduje bardzo duży przypływ energii i chwilowym brakiem apetytu. na skutki uboczne typu: suchość w gardle i uszach, UZALEŻNIA, przy dłuższym stosowanie bardzo silnie wpływa na prace serca. dlatego po stosowaniu tych tabletek można się spodziewać efektu jo-jo:(


Zgadzam się, stosowałam pewien lek na odchudzanie który zawierał efedrynę.
To bardzo niebezpieczne.. bywa że trudno zauważyć kiedy następuję uzależnienienie..
Dlatego też nie polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wena 7
Gość









PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 2:38 pm    Temat postu: meizitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dwukrotnie (a więc przez dwa miesiące, z przerwą, pomiędzy nimi, czyli zgodnie z przepisem) stosowałam meizitanc i jestem pod dużym wrażeniem! Exclamation
Już drugi miesiąc nie mam efektu jo-jo, a w czasie przyjmowania preparatu nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. Podobno zdarza się suchość w ustach i - rzadko - palpitacje. Ja niczego takiego nie doświadczyłam. Generalnie żywię się lekko strawnie i zdrowo, jadam niewiele, ruszam się umiarkowanie dużo, a mimo tego przez lata nie udało mi się zrzucić więcej niż 2-3 kg (ogromnym wysiłkiem, stosując różne sposoby, diety, pożeracze tłuszczu- te ostatnie to tylko pożeracze... pieniędzy!) - po to, żeby je zaraz...odzyskać. Nie jestem grubasem, więc moje schudnięcie nie robi tak spektakularnego wrażenia, jak w przypadku osób z dużą nadwagą. Jestem jednak bardzo zadowolona z efektu: bez zmiany żywienia (nie wiem, co tu jeszcze zmienić, znam się nieźle na dietetyce) i trybu życia, osiągnęłam wymarzoną wagę. Nie schudłam 10 kg po miesiącu, a tylko kilka i w następnym powoli też trochę, ale to jest pewnie sprawa indywidualna i... osobniczych nadmiarów. Jak wiadomo, powodów otyłości jest wiele.
Produkt jest reklamowany w ulotce jako naturalny, ale mimo podobno tybetańskiego rodowodu, u nas można dostać głównie chiński , co nie znaczy, że zły, jeśli stosują tę samą recepturę (chociaż na rynku mogą się pewnie znaleźć i podróby). Ja miałam właśnie chiński. Oryginalny tybetański jest trudniej namierzyć, ale teraz Chińczycy opanowali nawet tradycyjne tybetańskie rękodzieło, odcinając Tybetańczyków od niemal wszelkich możliwości legalnego zarobkowania, więc jeśli tylko trafię na oryginał - to zaraz go kupię. Choćby ze względów moralnych. Pozdrawiam.

Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
AndzejWolnykom
Gość









PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 11:43 pm    Temat postu: Meizitanc - CUDOWNE ZIOŁA ODCHUDZAJĄCE Z TYBETU Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej stosowalem wraz z grupą znajomych wyżej wymieniony specyfik, Meizitanc i bez żadnych problemów wszyscy schudliśmy od 2 do 17 kg w około 3-4 miesiące. Tylko jedna osoba nie była podatna i schudła jedyne 4 kg, ale jadla przy tym jak świnia z czego my nie mogliśmy jeść aż tyle. Generalnie jesteśmy bardzo zadololeni i polecamy ten specyfik !!!!!!!!!!

PZD
Powrót do góry
Gośćc12
Gość









PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radzę przeczytać co napisano o nim na forum. Podobno można nawet umrzeć stosując tę truciznę, bo ma w sobie ciężkie metale. [zakaz linkowania na forum] SZOK!
Powrót do góry
natalia
Gość









PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 9:54 am    Temat postu: meizitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja brałam Meizitanc i naprawde nie ma efektu jojo.. naprawde działa.. i naprawde nie chce się po nim jeść.. brałam go pod okiem lekarza tybetańskiego.. i to ze schudniesz tylko przy pomocy dietetyka to gówno prawda.. tutaj nie katujesz się dietami.. nie masz ochoty na słodycze.. nie ma ochoty na jedzenie.. masz wiecej siły.. energii i wiecej się ruszasz.. pierw bierzesz kapsułke meizitanc a później po ok poł godzinie pijesz aspirin C musjący.. tzn kapsułke aspirin wrzucasz do wody i pijesz.. po następnej pół godzinie dobrze jest wypić mocną herbate albo kawe.. witamina C powoduje lepsze działanie meizitancu.. a kawa podnosi puls co jest jeszcze wiekszym spalaniem tłuszczu.. jestem otyła i mam kłopoty z nadwagą bardzo duże.. meizitanc nie biore już od dwóch miesięcy i przybrałam tylko 3 kg ale to dlatego ze jestem leniem.. nic wiecej.. przez 21 dni na tym leku schudłam 12 kg.. dla mnie jest rewelacyjny i nikomu bym się nie zawahała go polecić..Smile
Powrót do góry
Gość
Gość









PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do Natalii : Tak? A co z tym że ludzie nawet umierają od tego? że tracą przytomność? że skład tego "leku" to narkotyki i żelazo, miedź przekroczone poczwórnie? To że ludzie trafiają do szpitala, dostają palpitacji serca itd.? Narkotyki są według Ciebie dobre?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group