Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne jak to jest??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natalia:)



Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 9:10 pm    Temat postu: Dni płodne i niepłodne jak to jest?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć mam pytanie:) KOBIETA mowila ze dni nieplodne zaczynaja sie gdy pojawi sie bialy sluz, zas Yalissea uwaza ze wtedy zaczynaja sie dni plodne wiec jak to jest naprawde ?
Mozecie jeszcze powiedziec mniej wiecej kiedy sa dni plodne i nie plodne bo ja nie za bardzo wiem i rozumiem z gory dziekuje !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie dni płodne zaczynają sie gdy pojawia sie sporo przeźroczystego,ciągliwego śluzu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Natalia:)



Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli u każdej dziewczyny jak się własnie taki śluz pojawia to zaczynaja się dni płodne...??
I powiedz jeszcze jak to wogole jest kiedy się zaczynają dni płodne a kiedy dni niepłodne...Smile ??
Dziekuję!!Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zoska



Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Belchatow
PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc Natalio dziewczyny ci pisaly kiedy sa dni plodne a nieplodne?Dni płodne sa wtedy gdy wydziela sie sluz a nieplodne gdy jest sucho.Wiedz o tym;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie do końca.
Yalissea źle sformułowała wypowiedź.
Dni płodne - śluz przezroczysty, szklisty, przypominający surowe białko kurzego jaja, natomiast dni niepłodne - śluz biały, ciągnisty,gęsty, nieprzezroczysty.


Ostatnio zmieniony przez Yalissea dnia Nie Sty 21, 2007 11:51 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W pewnym miejscu juz pisalem - kalendarzyk to masakra..

Kumpel gadal ze jego znajoma to polozna.. 80proc niechcianych ciaz to zabezpieczanie sie kalendarzykiem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween to co piszesz to prawda, kalendarzyk jest zawodny ale trzeba tez powiedziec ze nie wszystkie dziwczyny moga go stosowac a zazwyczaj tak jest ze dziewczyny stosuja go nawet jak maja nieregularne cykle.... ja juz od 3 la stosuje kalendarzyk, mam regularne cykle co do dnia a nawet czasami co do godziny.... ale zanim zaczelam stosowac taka metode obserwowalam swoj organizm... patrzalam czy reaguje na zmiane klimatu, antybiotyk, stres, czy w tym czasie miesiaczka sie przesowa czy nie, jaki sluz, temeratura itp.... teraz wiem ze stres na moj cykl nie dziala a zmiana klimatu czy antybiotyk tak wiec jak wiem ze gdzies wyjezdzam lub jestem chora to zabezpieczam sie dodatkowo nie tylko w moje dni plodne.... wiec to zalezy... trzeba brac pod uwage wszystkie czynniki:) pozdowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez slyszalem ze nawet przeziebienie moze posypac kalendarzyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group