Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Szczepienie a okres...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuzunia



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 10:28 pm    Temat postu: Szczepienie a okres... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie. Może którać z was spotkała się już z czymś takim. Otóż zaszczepiłam się przeciwko grypie 2,5 miesiąca temu i od tamtej pory nie miałam okresu. Wydaje mi się,że szczepienie miało tu wpływ na okres a właściwie jego brak. Czy mam rację? A jeśli tak to czy normalne jest to że aż tak długi czas nie mam miesiączki? Na początku myślałam że tak będzie tylko pierwszego miesiąca. Jednak kolejnego też nie dostałam.
Czy to normalne? Czy któraś z was miała taki problem bądź słyszała coś o tym. Dodam, że mam 17 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej:) hmmm... mozliwe ze to jest wina szczepionki.. czasmi nawet dziewczyny w takim okresie wieku jak ty jestes nie maja miesiaczki bo wystepuje taka dluga przerwa , ja tez tak mialam.. to jest fizjologiczne... ale radzilabym przejsc sie do lekarza , on na pewno cos zaradzi:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group