Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Śluz podczas ciąży ..?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 33, 34, 35  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Werka
Gość









PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 4:23 pm    Temat postu: Upławy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co to są upławy? Nie bardzo się na tym wszystkim znam, dlatego pytam. Ale czy podczas ciąży, wydziela się jakiś śluz?
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Upław - obfita, wypływająca z kanału szyjki macicy wydzielina, spowodowana najczęściej infekcją, stanami zapalnymi, nadżerkami, grzybicą, rzęsistkowicą, także zaburzeniami biologii pochwy, zaburzeniami seksualnymi.

Mogą być białe, żółtozielone, różowe, krwiste, konsystencji wodnistej, surowiczej, serowatej, pienistej, śluzowatej, z zawartością ropy, bezwonne lub mniej albo więcej cuchnące.

podczas ciązy często występują Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Werka
Gość









PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam sobie test ciążowy, wyszło mi ze nie jestem wciąży, jednak ja nadal okresu nie dostałam. Jakie są najczęszcze objawy 5 tygodniowej ciąży?
Powrót do góry
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakbys byla w piatym tygodniu ciązy to by test wyszedł..

objawy.. Mnie naprzykład zaczęły bardzo rosnac piersi.. i bolec.. czesciej zaczełam chodzic do ubikacji.. mocz jakby zrobił sie ciemniejszy i ostrzej pachniał(czy tez smierdział Razz) i brzuch bolał jak na okres..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wercia
Gość









PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie właśnie tez czasem brzuch boli, mocz chyba też mam ciemniejszy. Piersi mnie nie bolą i załatwiać sie chodzę tak jak zwykle. Najbardziej mnie dziwi brak okresu, bo spóźnie mi się już dość trochę.
Dziękuję pani bardzo:)
Powrót do góry
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 11:26 am    Temat postu: Śluz podczas ciąży ..? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy podczas ciąży może u kobiety występować jakikolwie śluz..? Jeśli tak, to jaki..?
Z góry bardzo dziękuję!
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego, co wiem, to ciężkko konkretnie określić, jaki jest śluz podczas ciązy, ponieważ u każdej dziewczyny wyglada on trochę inaczej. u większości sie jednak zagęszcza, jest mniej przezroczysty, bardziej biały lub jasnożółty. ale spotkałam się też z objawami, że dziewczyny miały bardzo sucho.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jednak jest możliwość że może jakiś tam śluz wystąpić..? A czy on ma jakiś zapach..?
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z emilka... w ciazy moze wystapic bialy, gesty lub jasnozolty sluz ale takze moze go nie byc ... i nie ma zadnego zapachu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam go nawet sporawo i jest taki mleczny. pozdrawiam.ciezarna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 6 z 35

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group