Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne----temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 95, 96, 97  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciekawski'
Gość









PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 7:32 pm    Temat postu: Jeszcze jedno :P Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe nom ja raczej dojrzewam dopiero b 18 lat mam i wlasnie mowili i zlyszalem no i domyslam sie ze bez prezerwatywy jest lepiej no ale wlasnie sie boje ryzykowac bo... Razz wlasnie i chcialem jeszcze spytac bo widzialem cos takiego jak przezerwatywy z jakims srodkami ktore przedluzaja stosunek niewiesz czy to sie sprawdza bo jezeli chodzi o stosunki to wlasnie nie trwaja one za dlugo (szbko dochodzi u mnie do wytrysku) i mam wrazenie ze nie dokonca zadowalam moją dziewczynę. Może znasz jakieś sposoby by mogło to trwać dłużej??? Jak tak to bardzo prosze i z góry dziekuje
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

istnieją prezerwatywy z środkiem opóźniającym wytrysk - należy szukać ich w aptekacj.

Jednak możesz również korzystać z kremów o takim samym działaniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 7:42 pm    Temat postu: Re: Jeszcze jedno :P Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawski' napisał:
hehe nom ja raczej dojrzewam dopiero b 18 lat mam i wlasnie mowili i zlyszalem no i domyslam sie ze bez prezerwatywy jest lepiej no ale wlasnie sie boje ryzykowac bo... Razz wlasnie i chcialem jeszcze spytac bo widzialem cos takiego jak przezerwatywy z jakims srodkami ktore przedluzaja stosunek niewiesz czy to sie sprawdza bo jezeli chodzi o stosunki to wlasnie nie trwaja one za dlugo (szbko dochodzi u mnie do wytrysku) i mam wrazenie ze nie dokonca zadowalam moją dziewczynę. Może znasz jakieś sposoby by mogło to trwać dłużej??? Jak tak to bardzo prosze i z góry dziekuje


hej:) jezeli chodzi o te prezerwatywy ze srodkiem przedluzajacym stosunek to polecam.. sa naprawde dobre:0 kiedys przez pomylke moj chlopak je kupil to anwet mial problem z tym zeby dojsc.. ale on nigdy nie mial przedwczesnego wytrysku wiec u ciebie to sie na pewno sprawdzi:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciekawski;
Gość









PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 12:54 am    Temat postu: Sory Że Tak Męcze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znaczy sie moj problem polaga na tym ze jesli dojdzie do wytrysku a dochodzi dość szybko i tak czuje jeszcze chęć zaspokojenia i poprostu robie to tryskając po 2 lub 3 razy ale chcialbym własnie raz a porządnie po dłuższym czasie Razz Czyli twierdzicie że sie sprawdzają takie prezerwatywy to sie cieszę muszę sprubować. A jeśli bym mógł jeszcze prosić o polecenie mi dokładnej nazwy tych prezerwatyw (firma, itp.) no i tej maści. (a ta maść jest na recepte czy normalnie bez recepty, jaki jest mniej więcej jej koszt). Głupio mi też pytać o jedną rzecz ale nie znamy się wiec zapytam Razz Chcialem się dowiedziec czy wynikiem tego szybkiego wytrysku może być dość częsta masturbacja RazzRazzRazz (czasami nawet 2 razy dziennie)
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możliwe ze poprzez masturbacje powodujesz iz organizm zbiera szybciej nasienie z tad problem - jest go dużo i należy sie go szybko pozbyć Smile

co do kremów - w aptekach go nie widzialam ale warto zapytać

ewentualnie sa dostępne w sex shopach - kremy te nie sa na receptę Smile

koszt wacha sie od ok. 20 do 60 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 4:02 pm    Temat postu: Jak to jest z tymi dniami płodnymi i niepłodnymi...?..proste Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz miesiączke co 29 dni,czyli od dnia rozpoczęcia pierwszej miesiączki liczysz 29 dni czyli wyliczasz mniej więcej kiedy powinnaś dostać następną.Więc powiedzmy dostałaś okres 11.10 to następna powinna wypaść za 29 dni czyli 29.11 i od tej daty odliczasz 14 dni.Czyli dni niepłode wypadają 12.11-18.11Wtedy są dni najbardziej płodne potem masz dni nie płodene już.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sadze ze kalkulator płodności będzie ci pomocny - możesz na nim latwo obliczyć kiedy masz dni płodne Smile

poradnia.pl/rozmaitosci/fert.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli chodzi o prezerwatywy to polecam Durex performa:) kosztuja około 10zl chyba:)
jezeli chcesz to mozesz tez wyprobowac Contakty:) ( chyba tak to sie pisze) pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dfdhg
Gość









PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tam wyżej miesiące mi sie pomyliły,przepraszam bardzo.(bez kalkulatora umiem liczyc.) Cool
Powrót do góry
kmagdak



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 12:00 am    Temat postu: czy to były dni płodne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okres miałam od 4 - 8 października ... kochałam siez moim mężczyzną: 9,11,14,15,16,18 października ... czy mogło dojść do zapłodnienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 95, 96, 97  Następny
Strona 26 z 97

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group