Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Naderwany pieprzyk

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jordan233
Gość









PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 10:19 pm    Temat postu: Naderwany pieprzyk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
moja dziewczyna nadrwała sobie pieprzyk(jest to brazowa brodawka odstajaca 1cm na 1cm)ma go z tylu wyzej pasa,naderwala go sobie ze az krew poleciała,zy to moze byc cos groznego,jakie moga byc konsekwencje i co zrobic?dziewczyna jest w pracy w holandi i niema kiedy isc do lekarza,co zrobic?
pomocy!!! Crying or Very sad
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 12:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z reguły takie rzeczy unieszkodliwia się laserowo i ponoć wtedy nie ma żadnych konsekwencji, ale tak dla Twojego spokoju powiem Ci, ze ja już tak kilka razy zrobiłam (oczywiście przypadkowo) i jakoś nic mi nie jest. A moja znajoma nawet sama, sobie je WYRYWA, ale tego sposobu nie polecam. W każdym razie również nic jej nie jest. Najlepiej, żeby Twoja dziewczyna jak tylko będzie mogła udała się do lekarza i to z nim skonsultowała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patrykus
Gość









PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 6:44 pm    Temat postu: jak pozbyc sie pieprzyka? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie . Denerwuje mnie to mam na twarzy strasznie duzo pieprzy nie wiem jak je usunąć . Nie mam na to pieniedzy bo na twarzy mam ponad 7 pieprzyków . Co mam zrobic? Stresuje sie bo wszyscy na mnie sie patrzą jak na jakiegos debila. Moze jest na to jakis krem czy cos takiego tylko zebyscie nie mowili ze musze udac sie do jakiegos lekarza. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 2:47 pm    Temat postu: Jeśli pieprzyk odstaje... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli pieprzyk odstaje,najlepiej zawiązać go nitką(lekko ścisnąć)po jakims czase pieprzyk odpadnie,gdyż obeschnie.To jest dobry sposób,bo sprawdzony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yapa
Gość









Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 12:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy naderwanie pierzyka lub zerwanie go nitką nie powoduje pojawienia sie nowotworu(czerniaka)?
Powrót do góry
San
Gość









Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej nie może:]
Powrót do góry
Katrii



Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wolno pieprzyka zrywać i nadrywać! Trzeba iść do lekarza aby go usunąć.

Ostatnio zmieniony przez Katrii dnia Nie Paź 16, 2011 7:09 am, w całości zmieniany 12 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy czy naderwanie /zerwanie nitką pieprzyka czy mówisz o tych małych wiszących dzyndzelkach??
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katrii



Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy te wiszące dzyndzelki to też pieprzyki czy nie. Jeśli to nie pieprzyki, to może jakoś inaczej się je usuwa w bezpieczny sposób ....ale nie wiem, bo lekarzem nie jestem.

Ostatnio zmieniony przez Katrii dnia Sob Paź 15, 2011 9:24 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krzychooo



Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żeby usunąć jakikolwiek pieprzyk musimy najpierw dać go do obejrzenia i zbadania lekarzowi oraz jego musimy zapytać o usuwanie.

Ostatnio zmieniony przez Krzychooo dnia Nie Paź 16, 2011 7:11 am, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group