Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Puchniecie prawej dłoni osłabione czucie w palcach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dudus



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 9:56 am    Temat postu: Puchniecie prawej dłoni osłabione czucie w palcach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam następujący problem. od ok. miesiąca drętwieje mi prawa dłoń . Czuję ciągłe "mrowienie" całej dłoni. Najgorzej jest w nocy czasami mam tak bolesne drętwienie że potrafi mnie to obudzić. Nie jestem w stanie absolutnie tak zacisnąć palców prawej dłoni jak lewej ( np. w pieść). Rano to nawet nie moge zgiąć palców, dopiero po jakimś czasie moge lekko zgiąć. Prawa dłoń jest non stop opuchnieta (lekko).

ps. nie wiem czy to ważne ale.... Embarassed przez ostatnie 7 lat miałem pracę ... siedzącą. A od niedawna pracuję "bardziej fizycznie" jako elektryk. Czy to może po prostu nie wiem coś jakby przeciążenie prawej dłoni. Acha oczywiście jestem... praworęczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obajwy moga wskazywac na zaburzenia neurologiczne jak rowniez na choroby stawow np reumatoidalne zapalenie stawow:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dudus



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 2:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sad czyli obowiązkowa wizyta u lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krystyna483@poczta.fm
Gość









PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 12:29 pm    Temat postu: wiadomość Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!
Być moze jest to tzw zespoł ciesni.
Robi sie badanie. Zapytać sie lekarza-skieruje na badania.
Choruję na tą chorobę.Niestety nie mozna obciazac reki.
Pozdrawiam. Zyczę wytrwalości.
Powrót do góry
dudus



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłem od lekarza rodzinnego. Na razie mam zrobić prześwietlenie dłoni a potem da mi skierowanie do nurologa Crying or Very sad . Coś wspominała pani o ucisku nerwów w nadgarstku Shocked i o CIĘCIU Evil or Very Mad nie podoba mi się ta "opcja" jak to będą nacinali nerwy Twisted Evil (chyba ich porąbało) Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group