Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Swędzenie nóg

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jan1102



Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gliwice
PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 9:30 am    Temat postu: Swędzenie nóg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc mam pytanie kiedy po pracy ide pod p[rysznic i wychodze czesto czuje ze swedzą mnie nogi od kostek do ud dlasczego tak jest czy woda jest zła mysle ze nie poniewaz mamy założone takie urządzenia do zmiękczania wody i jest miekka nawet czy to dlatego ze brakuje mi jakis witamin prosze o odpowiedz pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 8:30 pm    Temat postu: Re: Swędzenie nóg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to nie o wodę chodzi, ale o mydło bądź żel na który jesteś uczulony?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze to moja skora jest jakas dziwna solarium kąpiel i to wszystko powoduje ze mnie swedzą nogi beznanadzieja
Powrót do góry
ropuszka
Gość









PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 3:32 pm    Temat postu: mam przypuszczenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej,ja tak miałam w zimie kiedy po przyjściu do domu wskakiwałam ze zmarzniętymi nogami do ciepłej wody-swędziały jak djabli ale tylko chwile,kiedy skóra się przyzwyczaiła to przechodziło.a morze po goleniu??mnie swędzą dzień po ogoleniu,tylko chodzę i się drapię a podem klne bo mam nogi w czerwone prążki heh pozdrawiam :d

---- edit by Paweł:
Prosze nie pisać całych postów wielkimi literami.
Powrót do góry
sirkamelot



Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale jan chyba nóg nie goli. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sirkamelot napisał:
Ale jan chyba nóg nie goli. Tak mi sie przynajmniej wydaje.


sirkamelot trzymasz rękę na pulsie :)hehe monitorując treśc wypowiedzi Wink

Uważam, że Jan powinien skonsultować się z dermatologiem,
jeżeli wciąż problem istnieje i jeżeli wciąż go to irytuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka
Gość









PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 4:20 pm    Temat postu: Re: Swędzenie nóg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jan1102 napisał:
Czesc mam pytanie kiedy po pracy ide pod p[rysznic i wychodze czesto czuje ze swedzą mnie nogi od kostek do ud dlasczego tak jest czy woda jest zła mysle ze nie poniewaz mamy założone takie urządzenia do zmiękczania wody i jest miekka nawet czy to dlatego ze brakuje mi jakis witamin prosze o odpowiedz pozdrawiam:)
a ja mam to samo.To swedzenie no;g jest bardzo uciazliwe;a juz najgozej jak mnie o trzeciej rano zlapie i tak godzine potrafie sie drapac i to tylko lydki.
katastrofa
Powrót do góry
Robert_uk
Gość









PostWysłany: Sob Wrz 16, 2006 6:35 pm    Temat postu: Swedzenie nóg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam ten sam problem, po prysznicu od jakiegos czasu zaczely mnie swedziec nogi, masakra.Od ud az po lydki.Nie moge tego zniesc,co moze byc tego powodem? Czy ktos znalazl odpowiedz na ta dolegliwosc?Pozdrawiam
Powrót do góry
karla
Gość









PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak rozpoznać zmiany chorobowe żył we wczesnym stadium

Prawidłową diagnozę, co do stanu Twoich żył, może postawić jedynie lekarz wyposażony w odpowiedni sprzęt. Jednak to, jak szybko zauważysz problem i podejmiesz decyzję o leczeniu zależy od Ciebie. W przypadku niewydolności systemu krążenia prowadzącego do żylaków niezmiernie ważne jest, by zidentyfikować schorzenie jak najwcześniej, by nie dopuścić do nieodwracalnych zmian.

Wczesne objawy zmian w żyłach to m.in.:
Swędzenie nóg
Uczucie ciężkości kończyn
Wieczorny obrzęk kostek
Odczuwalny po dłuższym staniu ból nóg.
Powrót do góry
kasiaa132



Dołączył: 22 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyszukiwarki google
PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 9:31 am    Temat postu: Swędzą mnie nogi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 14 lat i gdy jakiś czas stoje bez ruchu zaczynają mnie swędzić nogi i pojawiają się na nich różowe plamki.Co to jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group