Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból głowy i mocna sennosć

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucas761



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 3:47 pm    Temat postu: Ból głowy i mocna sennosć Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam taki problem, że od jakiegoś czasu jestem osłabiony, z czasem do tego doszły bóle głowy, silne, niekiedy całodniowe, i senność tak wielka ze po całej przespanej nocy mogę sie połozyć w dzięń i spać, dopiero wieczorem jak sie rozruszam jest w miarę ok. Ostatnio przechodziłem wirusowe zapalenie gardłą i lekarz powiedział ze te objawy mogą być od tego, ale wydaje mi sie ze są one za mocne, jak na takie coś. Inną z przyczyn odrzucanych przeze mnie jest moj niedobór zelaza który wyszedł w niedawnych badaniach. I wydaje mi sie ze od tego też nie mógłbym być taki słąby. I jeszcze latają mi takie plamki przed oczami, "męty ciałka szklistego'to sie chyba nazywa. Co mi moze być? Czy to coś w głowie? Czy mozliwe jest psychiczne podłoze takiego stanu? Z góry dzięki za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niedobór żelaza, powoduje niedokrwistość, później co za tym idzie anemie, bóle głowy itp. spowodowane są tym jak i zarówno zapewne niskim ciśnieniam.
Więc dlaczego odrzucasz tę możliwość?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lucas761



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może nie tak odrzucam, co wydaje mi sie zbyt błachym powodem do bólu głowy i osłabienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 5:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam niedobór żelaza, niedokrwistość i miałam dokładnie to co Ty teraz masz. Musisz przede wszystkim zmienić diete, na bogatą w witaminy, to jako pierwsze da Ci siłe i chęć do sprawniejszego funkcjonowania. Radziłabym też zaopatrzeć się w żelazo w tabletkach, jeść dużo produktów zawierających ten skłądnik. Staraj się bardziej dotleniać organizm, więcej ruchu, ale najważniejsza jest pełnowartościowa dieta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lucas761



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

żelazo w tabletkach zażywam już od ponad dwóch tygodni. Łykam witaminy, magnez. Staram sie zdrowo odżywiać. Dwa tygodnie temu mialem robione wyniki i wszystko w nich dobrze oprucz żelaza i śladów po przebytym przeze mnie wirusie. Wczoraj to już zacząłęm sie łąmać i przestawac wierzyć w diagnoze lekarza i zacząłęm sie bać, że coś sie dzieje w mojej głowie. Czy takie coś byloby mozliwe, przy w miare dobrych podstawowych wynikach, bólu głowy i osłabieniu? Nie mam żadnych nudnosći wymiotów, tylko to osłabienie i ból głowy, no i męty przed oczami. Czy to moze wskazywac na głowę czy to tylko ten niedobór zelaza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lucas761



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś może mi powiedzieć czy przy takich objawach jak mam, przy moich wynikach itp moze dziać mi sie coś złego w głowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzn co masz na myśli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam na mysli np jakiś mikro wylew czy stan zblizajacy sie do niego, boje sie że np jakaś żyłka pękła mi głowie czy coś takiego.
Wciąz jestem slabiutki. Wczoraj cały dzień spędzony na nogach, praktycznie cały czas zalewały mnie poty. I skutkuje to tym ze dziś ledwo wstałem, w pracy słabiutki, a teraz spałęm ze dwie godzinki. Niedługo mam zamiar iść do neurologa, bo sie poprostu objawiam ze coś sie moze dziać w mojej głowie
Powrót do góry
lucas761



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To wyzej to mój post. Zapomniałem sie zalogować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lucass761
Gość









PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś moze mi powiedzieć czy takie objawy jak ja mam to mogą być od jakiegos np. krwiaka, mikrowylewu?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group