Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.32

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maua7maua



Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 24, 2014 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety. Od wczoraj już krwawię porządnie, ze skrzepami i skurczami jak przy porodzie.
Musi być następny raz. Nie dopuszczam myśli, że miałoby nie być Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Paź 26, 2014 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety beta spadająca oznacza jedno...przykro mi . Nie poddawaj się .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Paź 26, 2014 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maua moze lepiej ze teraz poroniłas niz miałoby sie to stac w połowie ciazy a nie daj Boze na koncowce...
domyslam sie ze jest Ci ciezko a z drugiej str moze tak własnie musiało byc,moze zarodek nie był na tyle silny,moze miał wady? nic nie dzieje sie bez przyczyny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lena96



Dołączył: 04 Kwi 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 04, 2015 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, dodałam już post w innym wątku, ale jestem strasznie zestresowana i zależy mi na jak najszybszej odpowiedzi, no więc na prima aprilis chciałam zrobić mojemu chłopakowi kawał i wkręcić go, że jestem w ciąży. Kupiłam w tym celu z koleżanką test i zamierzałam zostawić u niego w mieszkaniu opakowanie, stwierdziłam, że przy okazji dla zabawy zrobię ten test. I wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy na teście pokazały się dwie kreski, co prawda druga była troszkę jaśniejsza, ale mimo wszystko byłam w szoku. Poszłam więc do apteki i kupiłam trzy kolejne testy, a wynik wciąż wychodził taki sam. Czy to możliwe, że te wszystkie testy się myliły? W połowie marca dostałam okresu, był lekko spóźniony, ale czasem się tak u mnie zdarzało, jednak był bardzo delikatny i trwał zaledwie dwa dni przy czym zawsze miałam obfitą miesiączkę trwającą 5-7 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 04, 2015 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro testy wyszly pozytywnie to ciaza jak najbradziej jest mozliwa jesli sama masz do tego powody. Czasem bedac w ciazy zdarza sie ze wystepuje na poczatku okres udaj sie do lekarza lub zrob test z krwi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lena96



Dołączył: 04 Kwi 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 04, 2015 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To czekają mnie bardzo smutne święta, pełne niepewności... A od razu po świętach udam się do lekarza, bo niby zawsze używaliśmy prezerwatyw, ale te dodatnie testy trochę mnie niepokoją...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lena96



Dołączył: 04 Kwi 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I niestety spełnił się najczarniejszy scenariusz... Jestem w drugim miesiącu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agrypina01



Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz wydaje Ci się najczarniejszy, ale będzie dobrze! Masz 7 miesięcy, żeby przywyknąć do tej myśli. Mam nadzieje, że chłopak będzie Cię wspierać. Trzymam kciuki!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paulka18



Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 12:26 pm    Temat postu: Czy to możliwe? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam moje cykle wahają się od 30 do 35 dni ostatnie 2 miesiace były co 30 dni. Ostania miesiaczke miałam 12.04.15 trwaja one zazwyczaj 6-7 dni Kochałam się z chłopakiem 18 19 i 22 wszystkie te stosunki były zabezpieczone prezerwatywa, w dodatku nigdy nie doszło do wytrysku, jednak 22 gdy schodziłam z partnera to ściągnełam prezerwatywe tak, że zatrzymała się na czubku dlatego chciałam zapytać czy to była ryzykowna sytuacja ?? Pomimo, ze nie doszło do wytrysku ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie doszło do wytrysku to nie ma szans na ciaze.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group