Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przerywany a zapłodnienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brzoskwinkalodz



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lis 11, 2014 10:15 pm    Temat postu: Stosunek przerywany a zapłodnienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj miałam swój pierwszy raz. byl to stosunek przerywany.a partner doszedł minutę po wyjściu, i to jeszcze za moją pomocą. Spuszczał się trzy razy w ciągu tego dnia, i po każdym spuszczeniu oddawał mocz, i mył członka, Ja mam dni płodne wg mojego kalendarzyka w telefonie jutro powinnam dostać owulację. Proszę powiedzcie że niemożliwa jest w tym wypadku ciąża. Dodam że jestem niepełnoletnia. CO mam zrobić jeżeli jest taka możliwość Sad

Członek nie był w pełnym wzwodzie, i mój chłopak nie czuł podniecenia, bo było to spontaniczne i krótkie. Czuł je dopiero po wyjściu gdy dochodził.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 9:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedzieć, szansa zawsze jakaś jest. Mógł czuć się blisko końca podczas stosunku i to opanować a to mogło wystarczyć do wydzielenia preejakulatu, płynu który zawiera ilość spermy wystarczającą do zapłodnienia. O samym stosunku przerywanym możesz poczytać na naszej stronie: http://www.biomedical.pl/antykoncepcja/stosunek-przerywany-111.html

Dowiesz się, że to mało bezpieczny sposób i nie warty ryzyka, lepiej zainwestować w prezerwatywę i nie kończyć wewnątrz, będzie wtedy wysokie zabezpieczenie i spokój duszy, bo wiesz, że Twój nastrój i Twoje mysli związane z ostatnim stosunkiem, mogą wpłynąć na przesunięcie Twojej miesiączki i będzie to tylko wina nastroju... Tak więc to kolejny powód, który potwierdza, że lepiej nie ryzykować.

W każdym bądź razie szansa jest - nie duża ale jest. Czekaj na owulacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj to, co Ci pasta podesłała + poszukaj informacji - musisz bardziej się na ten temat dokształcić, żeby brać pełną odpowiedzialność i wiedzieć jakie jest ryzyko, jak je ograniczyć i tak dalej. To bardzo ważne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KingaWoronko



Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 09, 2015 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też uważam że najważniejsze jest twoje dokształcenie. Istnieje bardzo dużo możliwości środków antykoncepcyjnych. Musisz pamiętać że stosunek przerywany jest mało skuteczną metodą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna45



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 03, 2016 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest takie powiedzenie:
Jedna kropelusia może zrobić z Ciebie tatusia

I tak samo jest ze stosunkiem przerywanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fajnajestem
Spamer


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

radzę poczytać o pierwszych objawach: [zakaz umieszczania linków na forum] bo to jest już chyba to, co czeka przy takiej metodzie "antykoncepcji" Smile zwłaszcza w młodym wieku gdzie brak znaczącego doświadczenia, no cóż, za brak wiedzy się płaci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group