Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.32

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauren1212



Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 07, 2014 4:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź. Mam nauczkę na całe życie Smile Niby 21 lat, a świruje. Objawy mam typowo na miesiączkę (jak i na ciążę, ale nie sądzę, że po tygodniu jest to w ogóle możliwe).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on.



Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 12, 2014 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej wszystkim

kochałem się z moją dziewczyną 26 lipca. Teoretycznie około 30 powinna mieć okres. Nie dostała. 5go sierpnia zrobiliśmy test ciążowy - wynik negatywny. 7go test negatywny.
W lipcu odstawiła tabletki, ze względu na złe samopoczucie, kochamy się tylko w prezerwatywie....
Dostała okres 8go sierpnia. Od tego czasu nie byliśmy blisko.
Następny okres dostała 6go września.
Niestety od 9go września źle się czuje, zawroty głowy, mroczki przed oczyma, nudności, zmęczenie.....
Chcemy zrobić test.
Czy możliwe by to była ciąża?
Wiem, że to tylko gdybanie....

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Wrz 17, 2014 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on. moim zdaniem nie ma szans na ciążę, przecież dziewczyna dostała okres, kochacie się w prezerwatywie, a na dodatek wykonaliście test ciążowy.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on.



Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wykonaliśmy test 16go, wszedł negatywny.
Więc te złe samopoczucie to chyba stres, lub złe odżywianie się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
twist_dance



Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 7:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, dodałam już post w innym wątku, ale dodam również tutaj, bo widzę, że jest on całkiem aktywny, a zależy mi na odpowiedzi:

Otóż mam problemy żołądkowe (ale nigdy wymioty), polegają one na tym że wykryto mi nadżerkę w przełyku lub że czasami jedząc niezbyt zdrowo mam rozwolnienie, itd.


Biorę tabletki już od dłuższego czasu, jednak w ostatnim tygodniu zaobserwowałam, że częściej chodzę do toalety.. Czasami zdarzało się jakieś 2 h po zażyciu tabletki, ale nie były to ciężkie biegunki, bardziej luźne stolce lub rozwolnienia i zazwyczaj po raz kolejny do toalety szłam po terminie, czyli gdy minęły już 4h od zażycia i też to zazwyczaj był jakiś luźny stolec, na tym się kończyło. Biorę tabletki o 11, czasami specjalnie przesuwałam czas o kilka godzin (nigdy ponad 12h) żeby nie brać tabletki w czasie latania do toalety, w poniedziałek zażywam ostatnią tabletkę z opakowania i zacząłby mi się tydzień przerwy i teraz tak..

1. Czy mogę spokojnie kochać się z chłopakiem bez strachu, że działanie tabletek się osłabiło i mogę zajść w ciąże? Czy lepiej stosować dodatkowo prezerwatywy?

2. Słyszałam, że bolący jajnik to może być to odblokowana owulacja, a przyznam, że bywało u mnie że jajnik trochę pobolał (nawet jak tabletki brałam prawidłowo) i ponad tydzień temu miałam ostry promieniujący ból z prawego jajnika który trwał z 20 minut i przestał.. czy może to być odblokowana owulacja czy po prostu kłopoty z jajnikiem (tak, wybiore się do ginekologa) ? Czy może to było coś od żołądka?


3. Czy rozwolnienia/luźny stolec ma naprawdę jakiś wpływ na wchłonięcie się tabletki? Bo znajdzie się w internecie wypowiedzi, że takie coś krótko po zażyciu tabletki może sprawić, że się nie wchłonęło i już zgupiałam po prostu..


Dodam, że mam małą nadżerkę szyjki macicy i może to ona jest przyczyną ewentualnego bólu jajników?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia22



Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 23, 2014 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam . mam problem z rozregulowanym okresem tj. mam zapis z ostatnich 7 mc . 10.01 , 20.02, 26.03, 24.04, 22.05, 23.06, 28.07, 06.09 ... ostatnimi czasy z chlopakiem nie stosujemy zadnej antykoncepcji . tzn on wyskakuje przed , mam dziwne bole w podbrzuszu i nie zauwazylam jeszcze sluzu plodnego . mozecie cos doradzic ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maua7maua



Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 6:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie Dziewczyny, jestem tu nowa. Ale nie mogę sobie poradzić z myślami, więc muszę się poradzić kogoś, bo zwariuję.

Mam 8 letnią Córkę.

W lutym 2014. miałam zabieg łyżeczkowania pustego jaja płodowego - 8/9tc

Udało nam się zajść w ciążę po 2 cyklach wspomaganych cyclobegytem i monitoringu cyklu.
18.10 (14dpo) - wynik beta hcg - 32,79
20.10 (16dpo) - wynik 9,79 (???)

Od wczoraj ryczę, przeczuwając najgorsze. Na USG idę jutro, ale przecież jeszcze nic nie będzie widać (18dpo).

Czy są jakiekolwiek szanse, że ta ciąża zakończy się powodzeniem?
Czy któraś z Was miała przypadek takiego wyniku bety?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maua ten spadek bety chyba nie swiadczy o niczym dobrym...chyba ze sie mylę...ale powinna rosnac.
a nie za wczesnie ją robiłas?
musisz byc dobrej mysli! skoro nie krwawisz,plamisz itd to moze sa 2 kreseczki na tescie?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maua7maua



Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 kreski na domowym teście były w 13dpo (druga blada, ale była), dlatego zdecydowałam się dzień później na betę.

Oswajam się z myślą, że to koniec ... ale to takie trudne ... Sad

Dodano po 2 godzinach 38 minutach:

Właśnie zaczęło się plamienie. Chyba mogę pozbyć się wszelki złudzeń ... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 23, 2014 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maua przykro mi.. skoro jest plamienie to nic dobrego..
moze uda sie nast razem???
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group