Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.31

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli wyczulas go wkladajac palec do pochwy to dotknęłas nic innego jak szyjke,która przed okresem mocno się obniża i wtedy ładnie jest wyczuwalna w postaci właśnie guzka;). Nie gmeraj,nie ciskaj i nie kombinuj;).
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adzia1521



Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 8:43 pm    Temat postu: Guzek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli z ciążą nie ma nic wspólnego i nie ma sensu iść do lekarza ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ten "guzek" to nie ma sensu iść do lekarza
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 12, 2014 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ... mam nurtujace mnie pytanie a mianowicie okres mam regularny tj 30.31 dni cyklu . od jakiegos czasu posiadam stalego partnera z ktorym srednio 3 razy w tyg chodze do lozka . przewaznie sa to stosunki z zabezpieczeniem ...choc on dochodzi poza mna, zdarzylo sie raz bez ale to bylo w przed ostatni lub ostatni dzien @ i bez wytrysku. a moje pytanie dotyczy tego bo od jakiegos czasu boli mnie podbrzusze i odczuwam klocie w jajniku ...i mam tez wrazenie ze przy ucisku jest on wyczowalny . a wiec pytanie brzmi czy to czasem moze byc ciaza czy tez moze to byc zwiazane z dosc czesta penetracja lub rozmiarami partnera ? zauwazylam tez wieksza ilosc sluzu ale jest on normalny w danych dniach tylko jest go wiecej . ewentualnie moge tez dodac ze mam dosc ciezka prace ... glownie polega ona pozycji: proste nogi i zgiecie tlowia do dolu ( tak zeby np dostkac palcami rak stop) i tak 6 h dziennie czasami wiecej (o niesamowitym bolu krzyza niewspomne ) Dziekuje bardzo za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób test bedziesz miała pewnosć. Każdy niezabezpieczony stosunek niesie ryzyko. Objawów ciazy bym się nie doszukiwała.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz zrpobilam 2 i byly negatywne ... czy jest taka mozliwosc ze testy bd negatywne a bd w ciazy ? moge dodac tez ze przez dluzszy okres mialam otwarta szyjke a wczoraj zawedrowala wysoko i sie zamkla dzisiaj z koleji jest nizej i jest twarda i lekko otwarta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 24, 2014 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kilka dni temu mialaim bolace piersi jak na @ . wczoraj bolalo mnie podbrzusze tez jak na @, przy podcieraniu zauwazylam sluz z domieszka krwi jasnej . Dzien wczesniej kochalam sie z chlopakiem . myslalam ze to okres bo powinien sie pojawic wczoraj ale nie . dzisiaj mialam podobna sytuaccje sluz zabarwiony krwia ... jest go wiecej w pochwie niz na zewnatrz i tez nie czaly czas . a szyjka jest hmm ani nie jest twarda ani mieka nisko i chyba lekko otwarta ... sluz bialy lepko rozcialgiwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lip 24, 2014 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie pisz post pod postem,.....


szyjke trzeba umieć badać. Nie robi sie tego od tak. wiec tym się nie sugeruj. testy wyszły negatywnie więc nie widzę problemu.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 24, 2014 5:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to co to moze byc ? a szyjke sprawdzam od ok pol roku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lip 26, 2014 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poczatek okresu, podrażnienie wyściółki, nadżerka....moze być wszystko
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group