Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Proszę o pomoc. Stosunek przerywany

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwiasyla1



Dołączył: 25 Mar 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 10:14 pm    Temat postu: Proszę o pomoc. Stosunek przerywany Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Zdaję sobie sprawę, że zachowanie było nieodpowiedzialne, aczkolwiek chciałabym uzyskać jakąś poradę. 07.12.2013 urodziłam córeczkę, którą karmię piersią (wiem, że nie jest to antykoncepcja). Liczyłam na wkładkę, ale mogę ją założyć dopiero w czasie okresu, a takiego jeszcze nie miałam. Problem w tym, że 10.03 odbyłam z mężem stosunek. Prezerwatywę założyliśmy na ostatnie 5 min. I tutaj pytanie, jak duże jest ryzyko ciąży i po ilu dniach testy będą wiarygodne. 10 dni po zrobiłam Betę a dzisiaj test z moczu. Oba negatywne. Czy rzeczywiście warto odczekać 21 dni i wtedy wynik będzie wiarygodny?
Dodam, że chyba przeoczyłam moment, w którym zaczęłam odczuwać wilgotny śluz, choć w niedzielę 16 zauważyłam śluz bardzo rozciągliwy i silne kłucie w boku. kłucia wcześnie też występowały i tak do dzisiaj, choć raczej po bokach pępka. Wywnioskowałam więc, że 16.03 był dniem owulacji bądź implantacji. W przypadku tej drugiej opcji beta chyba raczej wykryłaby ciąże i test z moczu też. A jeśli owulacja, czy plemniki przeżyłyby do niedzieli skoro nie było wytrysku w środku? Proszę o pomoc
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj.

Trudno jednoznacznie powiedzieć. Po 21 dniach wynik rzeczywiście może być najbardziej wiarygodny, rzadko się zdarza by po tym okresie wyniki kłamały... więc możesz zrobić i wtedy będziesz pewna. Trudno powiedzieć co z tą ciążą. W trakcie stosunku z penisa mężczyzny wydziela się preejakulat, który posiada wystarczająca ilość plemników umożliwiających zapłodnienie kobiety. A co z wytryskiem? Miał miejsce wewnątrz w prezerwatywie czy poza? Jeżeli po za, to prawdopodobieństwo jest mniejsze ale zawsze pozostaje....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group