Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

KREW PĘPOWINOWA - zabankowanie

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patrycja45



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Polski
PostWysłany: Sro Paź 23, 2013 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o boziu, czy to zaraz wszystko musi być reklamą???
masakra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Paź 24, 2013 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czytaj regulamin to zobaczysz co jest reklama a co nie
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kruczek



Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 10, 2014 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem świeżo upieczoną mamą i mam takie doświadczenia w temacie: na szkole rodzenia powiedziano mi, że w szpitalu w którym rodzę można oddać krew pępowinową na tzw. cele naukowe bez opłacania, czyli oddajesz ją do banku ale nie "rezerwujesz" jej dla siebie. Ta krew jest przechowywana i w razie gdyby była potrzeba jest użyta przez... kogoś innego. Oczywiście jeśli Tobie byłaby potrzebna masz do niej pierwszeństwo, jeśli nie została już wykorzystana. Uważam, że to uczciwy układ. Tyle teorii. W praktyce jak już rozpoczęła się u mnie akcja porodowa w ogóle nie było mi w głowie, żeby poinformować położną o tym, że chcę oddać krew pępowinową. Dopiero jak zobaczyłam łożysko to sobie przypomniałam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tu_pak



Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak rzeczywiscie jest - w wielu szpitalach mozna charytatywnie oddac krew pepowinowa - ta forme uznaje, sama nie bede wykupywala abonamentu w banku krwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eizzy
Spamer


Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 3
PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 9:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może wiecie na jak wygląda to oddawanie krwi pępowinowej? Bo trochę bym się bała oddać ale jak bym wiedziała jak. Naczytałam trochę na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group